פיק אפ אקשן – הצלחה עם נשים בזמן אמת

פיק אפ אקשן, הנמצאת בלב תל-אביב הוקמה במהלך שנת 2012 על מנת לתת מענה לצורך הולך וגובר של גברים לשפר את חייהם בכל הקשור ליחסים שבינו לבינה.
השוק הישראלי עד לאותו זמן היה מוצף באנשים שדיברו הרבה – אבל סיפקו מעט מאוד תוצאות אם בכלל.

בפיק אפ אקשן אנחנו מאמינים שמעשים ודוגמא אישית קודמים לכל ואמונה זאת מכתיבה את כל התנהלות החברה מראשון העובדים ועד לבעלים עצמם אלכס זנביץ’.
כפי שניתן להתרשם בספריית הוידאו שלנו, אנחנו מאמינים שעל מנת לזכות באמון של הלקוחות שלנו הם חייבים קודם כל לראות שאנחנו יכולים לגבות את ההבטחות שלנו.
מבחינתינו כנות ואמון הם שם המשחק.

כמו בגישת הפיק אפ שלנו, הדוגלת בכנות מלאה כלפי נשים, כנות שבה אנחנו לא מסתירים מהבחורה את זה שאנחנו נמשכים אליה ושבאנו להתחיל איתה, כך אנו דוגלים גם בגישתינו לחיים ולעסקים – כנות יוצרת אמון.

לכן החלטנו לתת ולפתוח את ספריית הוידאו שלנו לקהל בחינם – ברגע שתוכל לראות אותנו עושים את זה בעצמנו, תוכל להתחיל להאמין שאנחנו יכולים לגרום גם לך לעשות את זה.

גם באימונים בשטח, החניך רואה הדגמה חיה לכל אלמנט ורעיון שמוסבר במהלך האימון. קודם המדריך יבצע – אחר כך החניך ילמד.
הדגמות אלו מהוות אבן בניין ראשונה אך הכרחית מאין כמוהה לצורך בשיפור היכולות של החניך ושיפור הביטחון העצמי שלו ליד נשים.

המאמנים שלנו עברו מסלול הכשררה של שנה, רק כדי שתהיה להם את היכולת להראות לך כל דבר, ולהוביל אותך צעד אחר צעד עד אשר תגיע למטרות שלך.
וסמוך עלי, הם לא יוותרו עליך לעולם.

אנחנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לסלול את ההצלחה העסקית שלנו,  היא לגרום לך להגיע לשינוי אמיתי ומשמעותי בחיים שלך בכלל וביכולות שלך עם נשים בפרט.
ולכן אנחנו מעודדים אותך ליצור איתנו קשר בכל שאלה או בעיה שאתה נתקל בה, על מנת שנוכל לעזור לך.

המלצות מלקוחות שלנו
 • נחשפתי להמון חומר כתוב על פיק אפ, ואפילו עברתי קורס באחת החברות בתחום, יצאתי והתאמנית במשך שנה שלמה פחות פעמיים שלוש בשבוע ומשה פשוט לא עבד! הרגשתי שיפור קטן אבל זה היה כמו לנסוע בהילוך ראשון, ובאמת לא הצדיק את המאמץ.

  באחת הפמים שתרגלתי ראיתי את אלעד עם אחד התלמידים שלו באימון ולא הפסקתי להסתכל, הבנתי שיש פה משהו אחר. חומר שונה.

  התלבטתי הרבה, זה עוד הוצאה כספית, כבר הבנתי שזה תחום לא פשוט, ושיש בתחום לא מעט “נוכלים” שלוקחים לא מעט כסף ונותנים תמורה מגוחכת.

  ביקשתי מאלעד אימון הדגמה אישי, הייתי המום ממה שראיתי בחצי שעה והחלטתי ללכת על זה.

  כבר באימון הראשון זכיתי לתגובות נהדרות, היו לי סטים נהדרים.. הבנתי שכל הגישה שלי היתה מוטעת..
  התקדמתי דיי מהר יחסית, (ניסיון של שנה ברחוב)

  באימון השני לקחתי טלפון ראשון, ולמחרת כשתרגלתי עם חבר כבר קיבלתי עוד שלושה מספרים – שניים בצהריים ברחוב, ואחד בבר בלילה.

  הרגשתי למעשה שהשכר נפרץ. את אותו החודש סיימתי עם 15-20 טלפונים, יצאתי לשלושה דייטים מדהימים בארבע ימים עם שלוש נשים שונות.

  יצאתי לשלושה דייטים מדהימים
 •   בתחילת התהליך הייתי כבר אחרי קורס אחר, הגעתי עם הרבה תסכול ומצב רוח ירוד. האימונים שעברתי בפיק אפ אקשן עזרו לי לשלב את עולם החיזור לתוך שגרת היום יום שלי על ידי ניצול הזדמנויות בהחשפות רנדומלית שלי עם נשים במהלך היום .

  מלבד שיטת החיזור היעילה שלמדתי, למדתי איך להפגין אישיות מושכת ושמחה, ופיתחתי גישה  פנימית יעילה  לכל תחומי החיים שלי.

  עדיין לא סיימתי א התהליך ויש לי עוד לאן להשתפר, יחד עם זאת, עליי לציין שחיי השתלנו מקצה לקצה. מאדם עצוב שמבזבז אנרגיה וזמן, לאדם שמח שרואה תוצאות בשטח.

  למדתי איך להפגין אישיות מושכת
 • כמו רבים אחרים הייתי ילד ביישן, מופנם שמכונס בתוך עצמו, דבר שהפריע לי בכל חומי החיים.. בלימודים הייתי מהאלה שאף פעם לא מצביעים.. וחושבים שלוש פעמים לפני שמוציאים מילה, בפן החברתי היה לי קשה להיפתח.. וכמובן שעם נשים, שלידן הייתי כמו דג, לא מוציא מילה ומנסה לשחק אותה “אדיש” כדי שלא יבחינו בחוסר הביטחון שלי.

  אלעד המדריך הוא אדם בעל מראה ממוצע, עם קרחת, שפשוט גורם לנשים להגיב אליו כמו בפרסומות של Axe.. לא האמנתי למה שראיתי, חשבתי שאולי הוא שילם להן לפני..

  הוא דחף אותי למים בלי מצופים, פשוט בלי משחקים מיותרים.. הופתעתי מההצלחה של עצמי בהדרכות כמה שזה לא צריך להיות מסובך.

  פתאום אתה מבין שלא כל דחייה קשורה אליך, ומפסיק לקחת כל דבר באופן אישי. האגו נעלם. כל שיעור אתה לומד טכניקה חדשה וכל כך פשוטה!

  התחלית להרגיש כמו סופר סהייה.. בשבוע הראשון כבר היו לי 2 דייטים, 2 מקרים של מזומזים ספונטניים במסיבה, ו 3 טלפונים שמחכים, בשבוע השני הוצאתי מינימום מספר ליום.

  והדובדבן שבקצפת, התחלתי עם בחורה כל כך יפה שלפני זה בחיים לא הייתי ניגש אליה.. ולמרות שהיא דחתה אותי בהתחלה, היה לי כל כך הרבה ביטחון שרק מהאסרטיביות היא נתנה לי את הטלפון שלה.. חזרתי בחיוך לאלעד והוא בפרצוף זועף אמר לי, “היא רוצה שתמשיך לדבר איתה, לך אליה מיד” מרוב בהלה חזרתי אליה ופלרטטתי איתה ברחוב במשך שעה, עברנו לשבת בגינה, משם לבית קפה, ואז היא הובילה אותי אליה הביתה. זה אחד הימים שאני אזכור בחיי 🙂

  הייתי מסכם את הקורס כחוויה ששינתה אותי ואת התפיסה שלי כלפי נשים ואנשים בכלל, זה נשאר אצלי ב DNA (אלעד קורא לזה זכרון שריר) אני עדיין בנאדם מופנם, ואני נלחם בזה כל יום, אבל עכשיו הפחד כבר לא משתק, הוא מדרבן.

  בשבוע הראשון היו לי 2 דייטים
 • “אנחנו הולכים לרסק כמה אמונות שקיימות אצלך בראש. ואני הולך להיות איתך שם כשזה קורה, האם אתה מוכן לעשות את זה?”

  באימונים הראשונים נחשפתי ליכולות של אלעד, ראיתי דברים שלא חשבתי שאפשריים בכלל. אחרי 3-4 הדגמות אמרתי לעצמי שמבן אם כזה, אני מוכן לקבל תדריך התנהגותי בכל מה שקשור לשיפור המיומנויות שלי לאינטרקציה עם נשים

  התחלתי לקבל חיוכים מזמינים, אלעד אומר לי “היית צריך לראות את הפנים שלה אחרי שהלכת, היא לא הבינה למה לא נשארת לדבר איתה, בפעם הבאה תמשיך את זה”

  לאחר מספר שבועות התחילו לקרות ניסים. לקחתי טלפון מבחורה שטענה שיש לה חבר.. סתם בשביל הספורט, ואפילו מחקתי את המספר שלה אחר כך, כי אני לא באמת רוצה מישהי שיש לה חבר.. ההפתעה באה אחר כך, כאשר אחרי שלושה ימים קיבלתי ממנה SMS, “היי מה המצב? 🙂 “

  מפה כבר הרגשתי שאני שולט בעניינים, הביטחון שלי כבר היה גבוהה מאוד כי קיבלתי הוכחות שצורת ההתנהגות שלי יוצרת משיכה והופכת את התקשורת שלי למעניינת גם בשבילי וגם בשביל הבחורה.

 • היי אלעד,
  התלבטתי במה להתחיל…
  הגעתי למסקנה שצריך להתחיל מהשורה התחתונה:
  למרות ההתלבטויות שהיו לי… ההחלטה שקיבלתי
  להתאמן אצלך הייתה אחת הנכונות בחיי!
  אני אחד שקרא כמות בלתי נתפסת של מאמרים באינטרנט
  על התחום וגם בדקתי את כל החברות בשוק.
  (זה האופי הפרפקציוניסטי שלי). היו גם תוצאות לפעמים…
  אבל משהו הרגיש לי לא טוב… לא טבעי. מסובך מדי.
  ואז ראיתי שיש אימון ניסיון חינם איתך.
  קראתי את המאמרים בבלוג באתר והיה נשמע לי מעניין.
  הגעתי לאימון והייתי פשוט פעור פה!!
  ניפצת לי המון אמונות באימון הקצר הזה.
  הגישה שלך שונה מרוב האמנים בתחום.
  אני כבר לא מסתיר מהבחורה את זה שאני מתחיל איתה.
  אני לא עושה דברים מסובכים בשביל לגשת…
  הבנתי שכל זה בולשיט.
  אני פשוט כנה עם הבחורה וכך גם מוצא את אלו שמתאימות לי.
  ואני גם מגיע ככה ל-ה-ר-ב-ה יותר תוצאות
  (נשיקות, טלפונים, סקס..)
  יש עוד כל כך הרבה שאני רוצה לכתוב
  אבל קצרה היריעה מלספר…
  נשאר לי רק דבר אחד להגיד לך…
  תודה.
  אני פשוט כנה עם הבחורה
 • הגעתי לאימונים אחרי שעשיתי שנה וחצי של פיק אפ, במהלכן למדתי לפנות ולפלרטט קצת עם בחורות. הגעתי להישגים יחסיתי למה שהיה לי קודם, אבל עם זאת הרגשתי באישהו שלב די תקוע ולא כל כך ידעתי למה ומה חסר בשיט העבודה שלי.

  כשהתחלתי לעבוד איתך הבנתי שאינטראקציה עם בחורה מתבססת על מגע יותר מכל דבר אחר, ושעד כה נהגתי לנהל שיחות מתישות וארוכות עם בחורות או מה שנקא “סט חפירות” וזה לא מה שבאמת יוצר משיכה”

  כל החשיבה שלי התחילה להשתנות בזכות זה. התחלתי לעבוד בדאנס קלאבים.. ולפני כן בכלל לא הבנתי איך עובדים שם.. שיניתי את הגישה שלי ונהייתי יותר פיסי.

  דבר נוסף ולא פחות חשוב שלמדתי ממך זה שכל הנושא של “הגישה העקיפה” ושאר המודלים הלא ישירים שמלמדים בבתי ספר לפיק אפ למיניהם, לא רק שלא עובדים אלה הורסים לחלוטין.

  המחשבה שלי עברה שינוי רציני, ועכשיו אני דוגל בפיסיות ואסרטיוביות, ולא בחפירות בלתי נפסקות בנסיון נואש ליצור שיחות עקיפות. הגישה הזאת הביאה לתוצאות הרבה יותר טובות ולתגובות יותר חיוביות ממקודם.

  כמדריך, אני מאוד מעריך אותך על כל ההשקעה שאתה נותן לתלמידים, השקעת המון מעצמך מתוך רצון אמיתי לעזור ולקדם אותי וזה בהחלט מורגש ובא לידי ביטוי.

  אני יכול רק להמלית לכל אחד ששוקל לעשות את התהליך הזה אצלך. אתה מביא להישגים ובאמת ובאמת עוזר לאנשים.

  לכל מי שיש לו ספק, מומלץ לראות אותך עובד 10 דקות בשטח ולהתרשם, הוא יצטרף לשפשף קצת את העיניים ולעכל את מה שראה..

  החשיבה שלי השתנתה לחלוטין
 • הי אלעד,

  רציתי להודות לך על כל מה שלימדת אותי בשנה שעברה.

  האימונים היו מאוד כיפים אבל יותר מזה, במשך התהליך אני השתניתי כבן אדם.

  אני יותר בטוח, גם עם בחורות וגם בחיים!

  אתה מורה מצויין ואני כבר מחכה ללמוד ממך יותר בעתיד.

  תודה גבר,
  סטיב.

  ביטחון עם בחורות וגם בכללי
 • לפני כחצי שנה כשהתחלנו את הדרך הייתי מדוכדך     ועצוב, מפוחד מהחיים ומיואש. אם נוסף למשוואה את גילי המתקדם (40), מקבלים דכאון שהייתי נאלץ להתמודד איתו על בסיס יומיומי.

  דרשת ממני לעשות דברים שנראו לי בלתי אפשריים באותו רגע. שאלתי את עצמי מתי תרים ידיים ותניח לי לנפשי, לחזור לבדידות והאומללות הנוחות… אבל אתה לא ויתרת. ידעת שגם אצלי הדרך להצלחה קיימת, פשוט צריך להמשיך לחפש עד שנמצא אותה.

  לאט לאט הגיעו הצלחות קטנות… אינטראקציות חיוביות, מספרי טלפונים וגם מספר דייטים. במקביל הכרחת אותי להיפרד מהתלות בך ולעשות את זה בעצמי, לבד, על בסיס יומי.

  היום עבורי כל מפגש איתך הוא לפני הכל חוויה כיפית ומבדרת. שמת לעצמך כמטרה להראות לפסימיסטים שהחיים יפים, לא משנה כמה נתעקש לחשוב אחרת. ואתה מצליח לעשות את זה כל פעם מחדש.

  גם אצלי יש דרך להצלחה

לחיי ההצלחה שלך! צוות פיקאפ-אקשן

                :כתבו עלינו ב

להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!

להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!