Untitled design (19)

5 סימני עניין שהיא נמשכת אלייך ושהיא לא יכולה להסתיר

היי גבר,

במידה ואתה חושב שזה עוד מדריך רגיל שמדבר על שפת גוף של בחורה שבדרך פלא תוכל לזהות את סימני המשיכה כלפייך, אתה טועה!

אז מה לימדו אותנו עד עכשיו?

 1. משחקת עם השיער שלה- היא נמשכת אלייך
 2. היא נוגעת בעצמה- היא נמשכת אלייך
 3. היא מסמיקה- היא נמשכת אלייך
 4. היא מצחקקת- היא נמשכת אלייך
 5. הטונאליות שלה עולה- היא נמשכת אלייך

אני הולך להפתיע אותך שום דבר מהדברים הנ”ל לא יוזכר במהלך הספרון שלי.

למה? לא רק שאני לא מאמין בסמני עניין אלו, ולא רק שכל בחורה עם טיפה אינטלגנציה יכולה לזייף את הסממנים הללו, לדעתי זה גם ממש מורכב לעקוב אחרי הסממנים האלה. ויותר גרוע, מה קורה שהיא לא הפגינה אף סימן עניין מהרשימה הנ”ל? האם זה סימן לרעות שאין לך שום סיכוי עם בחורה שלווית כרגע הבית?

ובכל זאת, למה חשוב להכיר סימני עניין שבחורה משליכה לכוון שלך?

תחשוב רגע, אם רק היית יודע כשהיא נמשכחת עליך, איך זה היה עוזר לך? בגדול אנחנו היינו נשארים אותם הגברים אבל עצם הידיעה הייתה עושה פלאים. היינו פחות לחוצים וכתוצאה שהיינו מקירניים פחות לחץ היינו יוצרים נוחות עם הבחורה מהר יותר. היינו יכולים להרשות לעצמינו להיות יותר החלטיים, יוזמים ואף אמיצים.

כמה פעמים קרה לך שהיית בדייט עם בחורה והכל הלך טוב, אבל גם כשהגיע סוף הדייט אתה עדיין היית בערפל באם היא רוצה אותך וכמה פעמים זה גרם לך לתהות ולהסס על הנשיקה הראשונה שמרוב חוסר מודעות אפילו לא עשית את זה. כמה פעמים יצא לך לשלוח לבחורה הודעה תוך כדי צפייה לא ברורה האם היא בכלל מעוניינת לדבר איתך בהמשך.

בספרון הזה האני הולך לעשות משהו הזוי,אני הולך לגלות לך סימני התנהגות של הבחורה שהם יהיו כל כך ברורים להבנה שזה אפילו שם אותך ליתרון.

יותר מכך, מעתה והלאה אתה תפסיק להתייחס לפרטים ספציפיים, אלא תתחיל לשים לב להתנהגות שלה בצורה הרבה יותר ממוקדת גם אם בחורה תרצה לשחק אותה קשה להשגה.

1. תנוחת גוף- איך היא מתייצבת מולך?

לרוב הגברים מאוד קשה לפנח סימני העניין והמשיכה כלפיהם, מכוון שרובם מאמינים שמשהו ספציפי אמור להתרחש, דבר שיתן להם את האישור והאינדקציה שהבחורה נמשכת עליהם, אותו אישור שיתן להם אור ירוק   להתקדם הלאה. צורת חשיבה הנ”ל בעייתית ואף יכולה להזיק לאינטרקציה, אותם הגברים כל כך מקובעים על  סימני עניין האלה שכל עוד זה לא מתרחש הם משוכנעים שאין שום משיכה מצד המין השני.

לדוגמא: לרובינו אמרו לתת דגש באם הבחורה נוגעת בשער שלה, בגד או בתכשיט שעל צוורה אבל האם היא  שקריאת סימני משיכה היא הרבה יותר פשוטה וההתיחסות שלנו צריכה להיות יותר גלובלית להתנהגות ולא לסימנים ספציפים.

ראשית, עליך לראות איך היא מתייצבת ופנה את הגוף שלה, במידה והגוף שלה מופנה כלפיך ההסתברות שהיא   מוניית בך ומגלה עניין להמשך תקשורת איתך מאוד גבוהה. לעומת זאת במידה והיא מפנה את הגוף לצד     האחר היא מעוניינת בך פחות, והסבירות שראש שלה עסוק בדברים אחרים ולא בך.

היופי בהבנה של האלמנט הזה הוא שאם רוב סימני עניין בחורה יכולה לזייף, במקרה הנ”ל הדחף האינסטקטיבי שלה יתעלה על היכולת שלה להסתיר את העניין בך.

2. קשר עין- למה אתה בוהה בה?

אילו הינו יודעים לפרש קשר עין כסימן ברור למשיכה ועניין החיים שלנו היו הרבה יותר יפים, אך רובינו מקבלים  את הדפוס כמובן מעליו, אך כבר מהילדות ואף לתינוקות האינסטיקט של שמירת קשר עין מוטמה כל כך עמוק שזה סימן מובהק שהם הוא מגלה עניין בך.

 נכון אנחנו רגילים לעובדה שאם בחורה שאנחנו לא מכירים הסתכלה עלינו יותר מכמה שניות זה סימן טוב למשיכה. אך מה קורה בדייט או עם סתם בחורה שניגשת עליה ברחוב האם העובדה שהיא מסתכלת לך בעינייים כבר יותר מ 2 שניות יכולה לבסס סוג של משיכה. בהחלט כן!

צורת תקשורת בעזרת עניינים מותמא בנו עוד מימיי המערות שזוהי היה כלי תקשורת דומננטי, צורת תקשורת עם מבט נקראת Capulatory Gaze יתר מכך ניתן אף לשים לב להתרחבות העישונים מצד המין השני.

בדומה לשפת גוף “קשר עין” זהו אלמנט שמוטמע בנו בגנום כמנגנון בקרה להפגנת חיבה, ומאוד קשה לזייף צורת תקשורת זו. כך שאם היא מסתכלת לך בעיניינים כאשר היא מדברת איתך. היא בהחלט בעניין שלך.

3. די לחפירות- האומנם?

אתה יושב איתה בדייט, שניכם הזמנתם כוס יין, אוירה רומנטית וכעבור חצי שעה אתה מוצא את עצמך בשיחה משעממת שהיא שופכת לפניך את סיפור חייה. היא מספרת לך על חוויה רוחנית שעברה בטיול בהודו, היא מספרת לך על היחסים שלה עם אימא שלה ואפילו היתה לה את החוצפה לספר לך על האקס שלה ועד כמה קשה לה להתגבר עליו.

אם עד עכשיו חשבת שסיפורים על האקס זה סימן לחוסר טאקט וסימן לחוסר עניין מצד הבחורה אז טעית! זהו סימן מצויין שהיא מרגישה בנוח איתך חשופה, והיא בהחלט מעוניינת בך.

לפי מחקר Social Psychology Quarterly נימצא שגם שגברים נותנים לחלוק פרטים אישיים יותר עם נשים שהם נמשכים אליהן יותר. בחורה שמרגישה בנוח לספר לך על דברים אישיים או דברים שפגעו בה בעבר יוצאת מנקודת הנחה שתהיה המשכיות לתקשורת בינכם והמידע הזה לא יחלוף מעל הראש שלך.

נשים שלא מגלות עניין בבני הזוג שלהם לא אישתפו דברים אישיים או אינטיימים על חייהם. אז זכור, במידה והבחורה בדייט התחילה טיפה לחפור לך, תחייך, היא הכניסה אותך לעולם הקטן והסגור שלה.

4. מרחב מוגן

אחד המחקרים היותר מפורסמים שנעשו, מוציאים לאור שכאשר בחורה מעוניינת בבחור, היא בדרך כלל לא תרצה ששום דבר יהיה בניהם. לעומת זאת אם הבחורה כן נותנת לאיזה שהוא חפץ להטיל חצץ בין שניהם (כגון תיק או שקית או אפילו טלפון נייד) זה יהיה סימן שהבחורה פחות מעוניינת בתקשורת איתכם.

בפעם הבאה שים לב לשני דברים כשאתה הולך או משוחח עם הבחורה.

הליכה לצעד הבחורה, במידה והתיק שלה נמצא בצד שלך של ההליכה, כנראה שלא במודע, היא פחות מעוניינת בקרבתך לעומת אם אתה שם לב שהתיק שלה נמצא בצד האחר של הגוף שלה והוא לא מפריע לך זה אכן סימן טוב שהיא לא רוצה ששום דבר יהיה ביניכם.

אותו דפוס התנהגותת ניתן גם להבחין גם כאשר ישנה אינטרקציה על הבר או במועדון, בחורה שרוקדת איתך או יושבת איתך ושמה את התיק שלה מחוץ לתווך הראיה שלך, מגלה כלפיך יותר עניין ומעדיפה ברמה התת    מודדית לסכן את הרכוש שלה אבל לבנות כימיה בינכם.

5. שיקוף שפת גוף

אנשים נוטים לחבב אנשים דומים להם, ברמת התנהגות, השקפות ואף שפת גוף. מצד שני אנשים גם נוטים לחקות את צורת התקשורת של האנשים שמצחנים בעיניהם. על-פי מחקר נוסף של  The Journal of Nonverbal Behavior הגיעו ממצאים שאנשים נוהגים גם לחכות התנהגות של אנשים שהם נמשכים אליהם.

צורת התנהגות זו נקראת interactional symmetry והיא מתחילה להתפתח עוד בהיותינו תינוקות.

לעיתים אתה יכול לשים לב שחברי צוות שלך למחלקה בצבא או העבודה מתחילים לאמץ צורות התבטאות דומה ולאמץ תחביבים דומים.

תהליך זהה מתרחש בזמן שהבחורה מפגינה סימני פילרטוט- היא מתחילה לאמץ תוך פרק זמן קצר את צורה התקשורת שלך.

לכן, פעם הבא כשאתה נמצא עם בחורה בדייט או בשיחה במועדון שים לב האם היא מתחילה לשקף אותך, צורת העמידה שלה, ביטויים שאתה משתמש, תנוחת גוף שלה. שים לב היא לא מנסה לחכות אותך היא פשוט עושה משהמוח שלה מכתיב לה כשאר היא נמשכת למישהו.

8 משפטים שאתה אומר שמכניסים אותך לפרנד-זון

אתה נמשך אליה, רוצה אותה, אבל היא רואה בך לא יותר מידיד. מה שאני למדתי הוא שבחורה לא אוטומטית מכניסה אותך ל”אזור הידידות שלה”, אלא שיש דברים מסוימים שאנחנו אומרים או מתנהגים שבעצם גורמים לה להשליך כל גבר לתהום הידידות. במיוחד בשביל זה בניתי לך את המדריך הבא כך שלא תחזור על הטעויות שעשית לפני כן.

א. “לא מגיע לי חיבוק”?

כל בחורה תגיד לך שישנה צורת התנהגות שיובילו כל גבר, לאזור הידיד האולטמטיבי, וזה לא משנה איך הוא נירא ומה הסטטוס החברתי שלו.

התנהגות שמקרינה חוסר בטחון עצמי – ההבדל בעיקרי בין גבר עם חסך בבטחון עם עצמי עם נשים וגבר אלפא היא הידיעה שגבר אלפא תמיד מגיע מנקודת מוצא שמגיע לו את הכי טוב שהעולם יכול להציא. לכן שאלות של “לא מגיע לי? לא נכנסות ללקסיקון הדיבור של הגבר.

ב. “האם אנחנו כרגע בדייט” ?

אחד הדברים שיכולים להפוך כל גבר לסמרטוט זה החוסר יכולת שלו לקחת אחריות ולהתסתמך שהבחורה תחתן לו גלגל הצלה כדי לאמת את משהוא רוצה. כמובן אתה תמיד יכול לשחק את המשחק של הדובון החמוד שלא מבין איך הוא ניקלה לסיטואציה כל כך מביכה אבל זה מיד יגדיר אותך כגברבר חמוד. עצה שלי שאפילו לא תזכיר את הנושא “הדייט” יצאת איתה בסופ”ש לפאב תהיה נועז ותקרין את הרצון שלך ע”י מעשים ופחות דיבורים.

ג.איך היה הדייט שלך” ?

ברור לי מאיפה מגיע השאלה הזאת? וזה התיקווה שהיא תגיד לך הלך גרוע, כל הגברים מנייקים, אותך

אני רוצה, כך אותי. אבל המציאות היא אחרת לגמרה, עצם הגישה שאכפת לך מחיי הדייטים שלה, מכניס אותך לאזור של ה”בחור הטוב והאכפתי” כאשר הבחורה שמה לב שאתה יכול להחליף את החברה הכי טובה שלה, היא אוטמתית מכניסה אותך לאזור הידידות משהורג כל משיכה אינטימית בינכם.

ד. “אני לא בחור של סטוצים” ?

כן, אתה לא רוצה היא תירא בך עוד בחור שמעוניין רק לתקוע. באם אתה כן בחור של סטוסצים ובאם אתה לא, ובוא נודע רוב הגברים לא יתנגדו מסקס טוב מזדמן, אתה תתחיל לצייר בפניה את התמונה אני רוצה בחורות רק לקשר רציני.

אל תפחד גם לספר לה שהיה לך איזה סקס טוב בלילה שעבר. אתה תסתיר ממנה את העובדה שאתה גבר וגם לך יש צריכים מינים.

ה. זה בסדר שאני אשלם על הארוחה ?

מי מאיתנו לא היה בסיטואציה שבוא אנחנו לוקחים את הבחורה שאנחנו רוצים בתור לארוחת בצהרי יום שישי, ובסוף הארוחה אנחנו רוצים להטייר כגברים שמכנסים את עלות הארוחה. עד כמה שזה נחמד מצידך. אתה לא רוצה להיכנס לקטגריית הדיד מספק הצרכים שלה.

ו. אני לא יודע מה קורה איתי בחיים עכשיו ?

תקופות קשות יש לכולנו, בעיות בעבודה, תקופות מבחנים או אתם שבורים מהקשר הקודם שלכם ולמרות שאנחנו רוצים לשתף את כולם בתהו םשאנחנו עומדים מעליו. רוב הנשים לא ימשכו לגבר שיראה חולשה במצבי משבר.

אז אם שמתם לב שאתה מרבה להתלונן מול “הידידה” שלך, סמוך עלי אתה חופר לעצמך בור יותר עמוק לאזור הידידות שלה. האי בסופו של יום בחורה לא מחפשת מישהו עשיר או יציב, אבל היא כן מחפש גבר חזק, שידע ברגע של אמת להתכל לה בעיניים ולהגיד “אל תדאגי, הכל יהיה בסדר”

ז. אני בכיף אסיע אותך לשם.

הסעיף הזה טיפה מזכיר את סעיף “ה” אבל לא רציתי לפסוח עליו בכוון שרוב הגברים שנכנסים לפרנד זון ממשיים לעשות את אותה הטעות “גבר מספק צרכים”. אני רוצה תעצור רגע ותחשוב מי אתה באמת רוצה להיות.

הגבר שמסיעה את הבחורה ואת החברות שלה, או שגבר שמעריך את הזמן שלו ואם כבר הוא מפנה את הזמן לו הוא יודע טוב מאוד מה לעשות איתו.             

ח. מתי יש לך זמן להיפגש איתי?

את הסעיף בכוונה השארתי לסוף, מכוון שאני חושב שהוא הכי חשוב מכל משפטים.

גבר שלא רוצה להיכנס לפרנד-זון לא יכול להיתפס כתלותי או כנידי.

ההבדל בין גבר אסרטיבי לגבר נידי הוא שגבר אסרטיבי לא יחפש אישורים מהבחורה אלה יכריז אץ הכוונות שלו בצורה ברורה.

אל תנסה להתאים את סדר היום שלך בשביל סדר היום שלה. אם כבר בחרת ליזום את הפגישה כך את זה עד הסוף ותכריז גם על זמן ומקום.

כמה מילים לסיכום:

איך לעשות את התהליך בצורה החכמה ביותר?

אם אתה מעוניין ללמוד מה הסימנים שהיא נמשכת אלייך, אם אתה רוצה להאמין בעצמך יותר, ולבנות בצורה הזריזה והיעילה ביותר את היכולת שלך להצליח עם נשים, אני מזמין אותך לאימון ניסיון עם מדריכי פיק אפ אקשן. באימון הניסיון אתה תראה בהדגמה חיה את כל העקרונות שדיברנו עליהם פה בספרון, ולאחר מכן תתנסה בעצמך ותקבל משוב במקום.

אימוני הניסיון הינם ללא התחייבות, תוכל לתאם אימון ניסיון בכל אחד מהדרכים הבאות:

 • הזן את פרטיך בטופס שבעמוד הבא – לחץ פה ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם.
 • שלח מייל לכתובת: info@pickupaction.co.il עם הכותרת “אני מעוניין לקבל פרטים על אימון ניסיון”.
 • שלח לי הודעה פרטית בדף הפייסבוק אלכס זנביץ
 • או פשוט חייג ל: 050-6952355

אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, ומקווה לראותך בקרוב באחד מאימוני הניסיון שלנו.

תרבה טוב בעולם ותצליח!!

להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!

  להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!