pixie_1556794480510

“החטאתי מעל 900 זריקות בקריירה שלי, הפסדתי כמעט 300 משחקים.

ב26- הזדמנויות סמכו עלי לקחת את הזריקה המכרעת במשחק ופספסתי. נכשלתי שוב ושוב בחיי, וזו בדיוק הסיבה שהצלחתי

מייקל גורדן.

השיטה

מדריך מעשי להצלחה עם נשים

ספרון זה יעזור לך להיפטר מהשאלות:

מה להגיד לה?

איך לגשת אליה?

איך לשדר ביטחון עצמי?

כמה מילים על הסיפור האישי שלי:

תמיד קינאתי בהם.

הייתי הילד המופנם של הכיתה. זה שאף פעם לא מתבלט או עושה קולות.

הייתי דיי אינטליגנטי, נראיתי לא רע, על פני השטח – הכל אצלי היה בסדר גמור. אבל איכשהו תמיד הרגשתי שפסחו עלי בכל מה שקשור לבחורות. הייתי בן כמעט יחיד בכיתה מלאה בבנות, ותמיד הייתי רואה אותן יוצאות עם החבר’ה המגניבים, ורציתי כל כך שגם לי תהיה חברה.

אבל משהו לא עבד, אף בחורה בכלל לא הסתכלה לכיווני, או לפחות ככה חשבתי. בצבא המשיך אותו דבר, אלא שהפעם כולם כבר דיברו על סקס. ואני? לא היה לי מושג. הרגשתי לא שייך, נחות, הרגשתי אפס.

עד גיל 23 הייתי בתול.

כבר שכחתי דיי הרבה מהתקופה הזאת, אבל אני זוכר לילות ללא שינה מלאי כעס ותסכול, זוכר הרבה קינאה והרבה סבל.

אני לא כל כך בטוח איך השינוי קרה.

יום אחד פשוט קמתי והבנתי, שאם אני לא אעשה את זה – אף אחד לא יעשה את זה בשבילי. יצאתי מהבית, הזזתי את עצמי והתחלתי לפעול.

התחלתי לגשת לבחורות (לא היה לי מושג מה אני עושה.) הייתי יוצא לבד לגמרי לכל מיני מועדוני לילה בתל אביב. לא הייתה לי שיטה, פשוט יצאתי מתוך הבנה שאין לי שום דרך אחרת להתקדם עם נשים חוץ מלצאת ולנסות להכיר בחורות חדשות.

אבל לא וויתרתי.

אחרי יותר משנה, זה קרה. לראשונה בחיי עשיתי סקס. הפסקתי להיות בתול, מאותו רגע המגמה השתנתה. למרות שנכשלתי עם בחורות מאז אלפי פעמים, משהו בתפיסה שלי השתנה. המלחמה שלי עם עצמי השתלמה. לראשונה בחיי הייתי במצב שנשים חושקות בי, ויותר מזה, התחלתי לזהות את הדפוסים שנלווים לתשוקה הזאת אצל נשים.

עברתי מאז כמעט הכל. סטוצים, מערכות יחסים, דחיות, אהבה, לב שבור ועוד הרבה דברים ביניהם. בנוסף עברתי אלפי שעות של אימון גברים אחרים להגיע לאותה הצלחה שאני הגעתי אליה.

והיום אני יכול לספר לך מה המצב שלי: הרבה פעמים אני מצליח עם בחורות, הרבה פעמים אני לא מצליח עם בחורות. אבל אני תמיד מרגיש המון ביטחון כשאני מדבר עם בחורה, אף פעם לא חסר לי סקס או חום נשי (עם נשים שאני נמשך אליהן, אני אף פעם לא מתפשר) אני יודע מה אני שווה. אני לא מתיימר להיות יותר טוב מאף אחד (או אחת) ואני יודע בוודאות שאני לא פחות טוב מאף אחד ואף אחת.

את המתנה הזאת, הייתי רוצה להעניק לך.

כמה מילים על מוסר ואתיקה לפני שאנחנו מתחילים

הרבה גברים שלא מצליחים עם נשים, נכנסים לתחום ההצלחה עם נשים ממקום מאוד כואב. הם אולי ינסו להסתיר את זה בכך שהם רוצים לזיין, להיות תותחי על או סתם כי הם חרמנים, אבל לרוב הכאב הזה נובע ממקום מאוד עמוק ובאותה נשימה מאוד מובן: הצורך שלנו כבני אדם להיות נאהבים ושייכים.

אותו תסכול שהם חווים יכול לגרום להם לא פעם ולא פעמיים להגיע למצב שבו הם ניגשים לנשים מתוך תסכול. הם בעצם רוצים להצליח עם נשים מבלי לתקשר עם אנשים. אף אחד לא יכול להצליח ככה. וזה גורם להם לראות נשים כאובייקט במקום כבני אדם בדיוק כמוהם, עם רגשות, מחשבות ורצונות.

אבל כולנו בני אדם.

אחד הדברים שלמדתי במהלך ההתפתחות שלי עם נשים, זה שהרבה יותר כיף לדבר (ולשכב) עם בני אדם במקום עם מטרות על לוח. אתה לעולם לא תוכל להצליח באמת ובתמים עם נשים, ברמת העומק מבלי להתייחס למי שעומד מולך כאל בן אדם ולכבד אותו ככזה.

אנא הימנע מכל התנהגות שפוגעת בכל אדם באשר הוא במהלך ההתפתחות האישית שלך. פעמים רבות במהלך התהליך שלך אתה עשוי להיתקל בבחורות שיפגעו בך או שיתייחסו אליך בצורה שלילית למרות שנהגת בצורה מכובדת, היית גלוי וישיר ולא הסתרת דבר מכוונותיך. אני רוצה לבקש ממך שלא תיקח את הבחורות האלו באופן אישי.

הגורם האנושי הוא הגורם הכי לא צפוי שיש, ואין לך שום דרך לחזות תגובות של אנשים או אילו מטענים הם נושאים איתם שלא קשורים אליך. אני מעודד אותך לנהוג בכבוד גם עם אותם אנשים וגם באותם מצבים.

תרבה טוב בעולם, ותצליח!

איך לגשת לנשים בכל מקום בקלות ובלי לחשוב בכלל?

מה עושה גברים מסוימים יותר מוצלחים מאחרים עם נשים?

בערך 5% מהגברים, תמיד היו מוצלחים עם נשים. הם לא יודעים איך זה להיות לבד, הם לא יודעים איך זה מרגיש כשאתה עומד חסר ביטחון לחלוטין מול בחורה יפה, ולא ניגש אליה מתוך פחד. לגברים האלו בדרך כלל יש כמה מאפיינים שחוזרים על עצמם:

 • הם גדלו בסביבה נשית חמה ותומכת.
 • הם התחילו לצבור חוויות מיניות בגיל צעיר.
 • הם עברו בחיים שלהם הרבה קשים ואתגרים, שגרמו להם להרגיש בטוחים בעצמם מגיל צעיר.
 • הם נכשלו עם נשים מאות פעמים, ובאופן כללי נכשלו הרבה יותר משהצליחו.

הנסיבות האלו הובילו את אותם גברים להתנהג ליד נשים בצורה מאוד בטוחה ומשוחררת. הם אותם גברים שהידידה שאתה דלוק עליה אוכלת עליהם סרטים, והם אותם גברים שכמעט תמיד יוצאים מהמועדון עם זיון חדש.

אני יודע שקצת קשה לך להאמין עכשיו, אבל לא כל כך הרבה מפריד בינך ובין אותם גברים. אפשר להתעסק בסיבה שאותם גברים כל כך מוצלחים שבועות וחודשים, אבל ככל שהזמן התקדם אני מצאתי שיש גורם אחד דומיננטי בהתנהגות שלהם: הם לא מדכאים את האינסטינקט האבולוציוני שלהם, כמו שהחברה המודנית מגדלת את שאר ה95%- מהגברים לעשות.

אבל כולנו בני אדם.

אני בעצם טוען שיש בך, כמו בכל גבר, סט של אינסטינקטים מולדים שגורמים לכך שאתה יודע בדיוק מה צריך לעשות בשביל לגשת לבחורה, אתה יודע בדיוק מה צריך לעשות בשביל להמשיך איתה שיחה, ואתה יודע בדיוק מה לעשות כדי לגרום לה להימשך אליך בצורה מאוד מינית ומאוד חזקה.

קח שנייה לעכל את זה.

עכשיו תחשוב על זה שוב. אינסטינקט מוגדר כ -” נטייה מולדת לביצוע מעשה מסוים באופן מדויק ואוטומטי כתגובה לגירוי ספציפי.”

בפעם הבאה שאתה רואה אישה יפה, במקום להקשיב לכל הקשקשת שהולכת לך בראש, תנסה רק לבדוק את התחושות והדחפים שעולים בגוף שלך.

רוב הסיכויים שאתה תרגיש לפחות כמה מהדברים הבאים:

 • דחף עז לגשת לדבר עם הבחורה.
 • תחושה של גירוי מיני.
 • רצון ליצור מקסימום קרבה פיזית עם הבחורה.

עכשיו בגלל שאולי מעולם לא פעלת לפי התחושות והדחפים האלו שעולים בך (וגם אם פעלת – לרוב כל הקשקשת שהלכה לך בראש מנעה מהאינסטינקט המולד שלך לבוא לכדי ביטוי,) אתה כנראה לא יודע שאחרי שאתה פועל לפיהם, מתחיל עוד סט של תגובות:

 • טון הקול שלך יורד ונהיה איטי יותר.
 • שפת הגוף שלך נהיית רחבה ודומיננטית יותר.
 • המחשבות שלך עושות שינוי ממצב של אנליזה, למצב של פנטזיה.

אחרי שתעשה את הבדיקה הזאת, יכול להיות שתשים לב שגם אצלך במערכת מותקנת אותה תוכנה שמותקנת אצל “הגברים המוצלחים.”

אז למה אתה לא מגיע לאותן הצלחות כמוהם?

האינסטינקט שלך להצלחה עם נשים דוכא בצורה מאוד חזקה ומתוחכמת מאז שנולדת.

שים לב למסרים שקיבלת מאז שהיית ילד קטן:

 • אסור לדבר עם אנשים זרים.
 • צריך לאכול בצורה מנומסת (לדכא את היצרים שלך בשביל לרצות אחרים.)
 • אל תדבר על אוננות.
 • אסור לדבר על יחסי מין.
 • אסור לגלות משיכה למין השני.
 • אהבה זה משהו שקורה מעצמו.
 • אסור לך לגרום לאחרים לרגשות לא נעימים.
 • זה לא מנומס לפנות לאנשים שאתה לא מכיר.
 • כשאני מדבר עם זרים אני מרגיש שאני מטריד אותם.

למרות שהאינסטינקט שלך להצלחה עם נשים הוא מאוד חזק (עוד אין לך מושג כמה,) המסרים האלו שהוחדרו לך מגיל 0 לראש, עשו את שלהם, ויש סיכוי לא רע בכלל שכשהגעת לגיל 18 היית:

 • ביישן.
 • חסר ניסיון מיני.
 • פגוע מנשים.
 • חסר אונים ליד נשים.
 • חסר ביטחון עצמי.

כל הדברים האלו גרמו לך לא לגשת לנשים שמוצא חן בעיניך, לא לדבר איתן, ובוודאי לא להראות להן שאתה רוצה אותן וחושק בהן.

לא רק זה, בגלל שמצד אחד כל כך רצית מישהי ומצד שני, רוב הניסיון שלך עם נשים היה שלילי, יכול להיות שהתפשרת ויצאת עם מישהי שלא באמת רצית (או אפילו לא יצאת עם אף אחת בכלל,) פשוט בגלל שחשבת שאתה לא יכול להשיג משהו שהוא יותר טוב. הטבע שלך כגבר חזק ליד נשים דוכא לאורך רוב חייך. ואז דפקת לעצמך את המסמר האחרון בארון.

אנחנו כבני אדם, מתקשים מאוד לחיות במצב של דיסוננס קוגניטיבי. דיסוננס קוגניטיבי מוגדר כ:

“מצב שבו חשיבתו של האדם מתמודדת עם סתירה וקונפליקט. התאוריה טוענת כי אצל בני האדם טמון רצון חבוי שמטרתו לשמור על העקביות בין עמדותיהם ותפיסותיהם לבין התנהגותם בפועל”.

ולכן, בשביל להסביר את העובדה שאתה לא מצליח עם נשים המוח שלך עשה דבר מאוד אכזרי כלפייך: הוא התחיל להמציא תירוצים.

תגיד לי אם משהו מהתירוצים הבאים נשמע לך מוכר:

“נשים לא נמשכות אלי כי”…

 • אני מכוער.
 • אני שמן.
 • אני חסר ביטחון.
 • אין לי כסף.
 • אין לי ניסיון.
 • אין לי אוטו.
 • אין לי זמן למערכות יחסים.
 • אני לא הטיפוס שלה/היא לא הטיפוס שלי.
 • מה שאני אומר להן נראה לא קשור.

אלו חלק מהתירוצים שאני שומע ממכם כל הזמן. ואני רוצה להגיד לך כאן ועכשיו: זה שקר מוחלט שאתה המצאת על עצמך.

לא משנה מה התירוץ שלך, הוא שקר.

 

כן כן גם אתה שקורא את זה עכשיו, אני יודע שאתה חושב שאתה מיוחד, אני יודע שאתה חושב שהתירוץ שלך אמיתי, ושהוא באמת נותן לך את הזכות לחיים של אומללות וחיים של רחמים עצמיים, ואני רוצה כבר כאן ועכשיו לבעוט לך בתחת בשם פיקאפ אקשן ולבשר לך: כל השטויות שאי פעם סיפרת לעצמך על למה אתה כישלון עם נשים, הן שקר מוחלט.

תתחיל להתכונן, כי השינוי כבר התחיל.

אז מה יוצר משיכה בין נשים לגברים?

 מאיזו שהיא סיבה הזויה ולא ברורה, כולנו גדלנו להאמין שאנחנו שולטים בגוף שלנו!

אתה מבין, אנחנו אוהבים לחשוב שבגלל שב 200 השנים האחרונות הייתה קפיצה טכנולוגית אדירה ויש לנו עכשיו אי- פונים ומכשירים אלקטרוניים מתחכמים אז אנחנו גם יצורים מאוד מתקדמים ואינטליגנטיים. ובכן… תן לי לספר לך כמה דברים.

בני האדם לא התפתחו יותר מידיי במאות אלפי השנים האחרונות. אולי יש לנו יותר רגישות לאסתטיקה, אנחנו אולי מעט פחות שעירים ושריריים (חלקנו .) אנחנו עשויים להיות רגישים יותר למראה וריחות כאלו ואחרים וסביר להניח שהיכולות הוורבליות שלנו השתכללו מאוד ולמרות זאת …הגוף האנושי לא השתנה כמעט כלל!

אם נחשוב לרגע בני האדם התרבו גם לפני מאות אלפי שנים כאשר כל מה שהם אמרו אחד לשנייה היה אוסף של גיבובים והברות חסרי משמעות.

חוקי המשיכה לא השתנו מאז!

בספרון הזה אנחנו רוצים שתתחיל תהליך שיהפוך אותך לגבר שמצליח עם נשים בזכות מי שהוא, בלי להתאמץ או להעמיד פנים. אנחנו רוצים שזה יקרה בזכות כך שתבין שאתה הכי מושך כשאתה מתנהג בצורה טבעית.

 

יסודות הגישה:

איך לגשת לבחורה ברמת האינסטינקנט?

תנחש מה השאלה הנפוצה ביותר שחניכים שואלים אותי על נשים?

זה יכול להופיע באינסוף נוסחים, אבל השורה התחתונה היא תמיד:

איך אני עושה פעולה X בשביל להשיג מבחורה תוצאה Y ?

לפי השיטה שאנחנו פיתחנו להצלחה עם נשים, זאת הסתכלות שהיא לא נכונה על כל מערכת היחסים שלך מול נשים. והיא מתעלמת מכמה עובדות:

 • כל סיטואציה עם נשים היא מיוחדת במינה, היא מעולם לא התרחשה בעבר, והיא לעולם לא תתרחש שוב בעתיד.
 • הצלחה עם נשים זה לא משחק מחשב. אין חוקים, אין פתרונות נכונים, ואתה לא יכול לפתח נוסחה מושלמת שתגרום לך להצליח בכל פעם.
 • כל ניסיון שלך “להנדס” תקשורת בין אנשים או לתכנן אותה מראש יהפוך לבלתי אפשרי ויקשה עליך מאוד להתקדם מכיוון שאתה תייצר תלות בתגובות של אנשים ותתנגד למה שקורה בפועל.

אתה צריך להבין עקרון מאוד פשוט: המשך שיחה עם בחורה, קבלת מספר טלפון מבחורה, דייט, סקס ומערכות יחסים עם נשים הן בסך הכל תוצר לוואי של היכולת שלך להתנהל בצורה טבעית ומשוחררת ליד אנשים.

רגע, אז אם אתם לא מאמינים במניפולציות להצלחה עם נשים, במה אתם כן מאמינים?

נשים נמשכות לגברים, בדיוק באותה מידה שגברים נמשכים לנשים( לעיתים הרבה יותר,) יכול להיות שפחות יצא לך לחוות על בשרך את המשפט הזה, אבל הוא נכון מאוד.

כל התהליך שאנחנו מעבירים חניכים לא נוצר על מנת ללמד אותך איך להתנהג בצורה מסוימת ליד נשים. המטרה שלנו היא לגרום לך בתור מי שאתה, להתנהג בצורה מושכת ואותנטית מבלי להסס או לפקפק בעצמך. התהליך שלנו נועד לגרום ל3 תוצאות:

 • לגרום לגבר המושך שיש בך (ויש בך אחד כזה) לצאת, באמצעות גישה לנשים, חידוד יכולות החיזור שלך ועל ידי כך בניית בטחון עצמי שלך בכל מה שקשור לנשים ומעבר לנשים.
 • שתפסיק לנתח סיטואציות, ותתחיל לבצע פעולות.
 • להחליש בצורה מאוד משמעותית את הדברים שמעכבים אותך היום:

‹  פחדים

‹ ביישנות

‹ חוסר ביטחון

כל 3 התוצאות האלו יובילו למצב שבו אתה ניגש לנשים כאינסטינקט.

מה זה אומר לגשת לנשים כאינסטינקט?

ברגע שגישה לנשים מושכות שאתה לא מכיר הופכת לחלק מההתנהלות היום יומית שלך, אז, כתוצר לוואי, אתה צובר יותר ביטחון עצמי ומרגיש יותר נוח גם במצבים שהיום נראים לך קשים ולא נעימים.

המטרה שלנו היא שברגע שתראה בחורה מושכת, אתה תיגש אליה מבלי לחשוב בכלל.

את כל האינטראקציה הזאת אתה תנהל במצב שבו הגוף שלך מוביל אותך בצורה מאוד אינטואיטיבית מבלי שתצטרך לנסות לתכנן, להנדס או לחשב בכל רגע נתון מה להגיד לבחורה כדי

להצחיק אותה או להישמע שנון.

ברגע שזה יקרה, היכולת להצליח עם נשים תהיה מותקנת אצלך בצורה מוחלטת ואתה לא תצטרך שום משפט פתיחה, שום ידע בפסיכולוגיה נשית, שום רוטינה או כל דבר שכזה. אתה תהיה מוצלח עם נשים בזכות מי שאתה, ולא בזכות מה שלמדת.

אם ניתן דוגמא, אז ברגע שהתהליך של פיקאפ אקשן מסתיים, התגובות שלך לסיטואציות משתנות.

במקום להרגיש אומלל כשאתה רואה כוסית מדהימה הולכת ברחוב או יושבת לידך באוטבוס, אתה עשוי לחשוש מעט, אבל יחד עם זאת אתה תרגיש הרבה בטחון. בגלל שצברת הרבה ניסיון, הצד הלא מודע שלך ידע לנהל את הסיטואציה מבלי שאתה תצטרך להתערב בכלל. אתה תופתע לגלות שנשים נמשכות מאוד לגברים שפועלים ברמה האינטואיטיבית במקום לגברים שכל הזמן מנסים לחשוב על מה לעשות.

לנשים, למזלנו, יש אינטליגנציה רגשית מאוד גבוהה והן לרוב מסוגלת להרגיש כשאתה מזייף התנהגות. כשאתה ניגש לבחורה כאינסטינקט, אתה לא מזייף כלום. אתה פשוט מביא את הנוכחות שלך לסיטואציה וגורם לבחורה להרגיש בנוח. הנוכחות של גבר שהוא כנה במילים ובמעשים שלו היא בדרך כלל מאוד ממכרת, כי היא מעניקה הרבה בטחון.

אתה תמצא את עצמך מקבל מהכוסית באוטובוס טלפון, לפני שבכלל הספקת לזיין לעצמך את השכל בכל הסיבות למה לא לגשת. ואתה תעשה את זה בצורה הכי פשוטה וכנה שאפשר.

אז איך לפתח גישה לנשים כאינסטינקט?

קודם כל, אתה חייב להתחיל לפעול! כמובן שאתה לא יכול לקום מחר בבוקר ולהרגיש מופתע תוך כדי שאתה מרגיש ביטחון עצמי מטורף ויכולת לגשת לנשים.

אתה חייב להתחיל לנקוט בפעולות ממשיות ובנוסף אתה צריך להתחיל לחשוף את עצמך לדפוסי חשיבה שיגרמו לך להאמין שהדרך שאתה מתחיל לנוע בה תוביל אותך להצלחה.

יש 2 מישורים שבהם אתה צריך לנקוט בפעולה:

 • המישור המעשי
 • המישור מחשבתי/אמונתי

המישור המחשבתי/אמונתי

הפעולה במישור זה היא להקיף את עצמך במקורות מוטיבציה שיהוו עבורך השראה ומודל לחיקוי ואף בסופו של דבר יתרמו לשינוי דפוסי החשיבה שלך בין אם תרצה ובין אם לא.

אותם מקורות השראה יכווינו אותך ויראו לך שמה שאתה שואף אליו הוא בר ביצוע ויישם, ולא חלום בהקיץ.

בתור התחלה הייתי ממליץ לך להיחשף לסרטונים שלי בספריית הוידאו באתר:

www.pickupaction.co.il

שים לב לכמה דברים שאני עושה שם:

 • אני מדבר שטויות מוחלטות, או דברים מאוד בנאליים (כמו איפה את עובדת, מה את עושה וכו.)’
 • אני לא עוצר כדי לנתח את הסיטואציה או לבחון מה הבחורה חושבת עלי (גם לא כדי לבדוק האם היא נמשכת אליי.)
 • אני מאוד מיני בשפת הגוף וההתנהגות שלי.
 • הלבוש והמראה שלי אינם יוצאי דופן או מרשימים במיוחד.

זה כל מה שאתה צריך בשביל לנהל אינטראקציה מוצלחת עם בחורה.

מקורות של מוטיבציה חיובית שאני באופן אישי מאוד אוהב:

סרטונים למוטיבציה: 

סרטים:

 • גלדיאטור
 • לב אמיץ
 • 300

הערה חשובה על ביטחון עצמי ואמונות חיוביות:

להרבה גברים שרוצים להשתפר בהצלחה עם נשים יש תפיסה מוטעית שקודם כל צריך לשפר את הביטחון העצמי שלהם או את ההרגשה הפנימית, ורק אז הם יוכלו לגשת לנשים ורק אז הם יוכלו להצליח עימן.

ביטחון עצמי הוא לא יותר מתוצר לוואי של עשייה! כדי להיות טובים במשהו לא צריכים ביטחון עצמי אלא פשוט לעשות את המשהו הזה כל הזמן… (משהו שאני וצוות האימון כל הזמן אומרים לחניכים).

המישור המעשי

הוא המישור החשוב ביותר ומשמעותו היא פשוטה: תזיז את התחת העצלן שלך, צא החוצה ותתחיל לגשת לנשים שאתה לא מכיר ולפתח איתן תקשורת.

זה בכלל לא משנה איפה אתה נמצא, בתור גבר יש לך בכל יום המון הזדמנויות להכיר נשים חדשות ומדהימות, בין אם אתה סטודנט, חייל, איש קריירה או כל דבר אחר.

למה המישור המעשי הוא החשוב ביותר?

רק אם תהיה רגיל להניע את הגוף שלך לפעולה ובהדרגה לקבל פידבקים חיוביים מהמציאות, פידבקים שמראים לך שאתה מסוגל לגשת לנשים זרות, שאתה לא מכיר, אתה תוכל באמת להצליח עם נשים.

גם הפידבקים השליליים שתקבל חשובים לא פחות, מאחר והם יסייעו לך לפתח חוסן מנטלי שמאוד יעזור לך להצליח עם נשים, ובכלל בחיים.

כמה מילים על כשלונות:

מי שלא מוכן לקבל דחיות מנשים ו”להיכשל” לעולם לא יטעם הצלחה אמיתית עם נשים. אני באופן אישי נכשלתי אינספור פעמים כדי להגיע למיומנות הנוכחית שלי והאמת היא שגם ברמת המיומנות הנוכחית שלי, שהיא גבוהה, לצד ההצלחות הענקיות יש לא מעט “כשלונות.”

כאב וכישלון הם מתנה ענקית כי הם אלו שת’כלס בונים אותך!

כניסה למצב עשייה

רגע, אבל איך אני בכלל ניגש אליה?

יש שני רבדים לגישה:

 • הרובד הפיזי והחשוב ביותר
 • הרובד המילולי והמשני בחשיבותו

נתחיל מהרובד המילולי, כי זה מה שמעסיק (בשוגג) את רוב הגברים כשהם רוצים לגשת לבחורה.

 ישנו פתיח מאוד פשוט שאני אוהב להשתמש בו (הוא לא היחיד אבל הוא כנראה יהיה מאוד יעיל בשבילך) והוא נקרא “פתיח אומר מה שאני רואה.”

הסיבה לשימוש בפתיח הזה מאוד פשוטה: הוא מאפשר לי לפעול כמעט בכל סיטואציה מבלי לחשוב אפילו לא לרגע אחד. ברגע שהגבר הממוצע מתחיל לחשוב ולנסות לתכנן מה הוא הולך לומר לבחורה היפה שמולו, הוא נשאב למעגל מחשבות שמזין את עצמו ומונע ממנו לפעול מיידית. אם לא

תהיה פעולה מיידית, כנראה שלא תהיה פעולה.

סיבה נוספת לכך שאני נותן להרבה מתאמנים לייצר פתיחים כאלו היא להתחיל להרגיל את הגוף שלהם להגיב במהירות לסביבה. עם הזמן אותם מתאמנים יפתחו יכולת מדהימה להגיב ולייצר פתיחה אפקטיבית רק על ידי שימוש במה שנמצא לידם, באותו רגע.

אם תחשוב על זה לרגע, אותם גברים שמוצלחים עם נשים הם גברים שפשוט מגיבים לסביבה ע”פ התחושות שלהם באותו רגע, מבלי לסנן או לחשוב פעמיים.

החל מהפרק הבא, אני אתחיל להסביר לך בדיוק איך לגשת, כרגע בשביל לפתח אינטראקציה מספיק שתתפוס את המבט של הבחורה איתה אתה מתחיל, ותעיד על איזה שהוא פריט לבוש שהיא לובשת, תגיד מה הצבע שלו, ותוסיף הערה כללית.

דוגמאות:

 • סוודר ירוק זה מגניב (בחורה עם סוודר ירוק).
 • אני אוהב חולצות סגולות (בחורה עם חולצה סגולה).
 • התיק הזה חמוד (בחורה עם תיק).

איך לגרום לזה אשכרה לעבוד?

כמו שבטח כבר הבנת, זה לא באמת משנה מה אתה אומר כשאתה פותח, משנה מה שאתה עושה ולכן אלו הדברים שבאמת חשוב שתקפיד עליהם כשאתה פותח:

 • תעמוד זקוף
 • תדבר ברור כך שהיא תשמע אותך
 • שמור על קשר עין
 • דאג לכך שהשגת את תשומת הלב של הבחורה, לפני שהתחלת לדבר.

 

מדריך מעשי: איך להתחיל עם בחורה?

זהו, עכשיו אפשר להתחיל לדבר תכל’ס.

עד עכשיו הסברנו לך רעיונות ותיאוריות, עכשיו אנחנו מתחילים להגיע לת’כלס האמתי. איך לגשת לנשים בצורה קלה, יעילה, בלי לשנן שורות ובלי לשבור את הראש יותר מידי.

לשיטה של פיקאפ אקשן לפתיחת שיחה יש 3 עקרונות:

 • פוקוס קפצ’רינג
 • כנות וישירות
 • תגובה לסיטואציה

בפרק הזה אנחנו נדבר על שביית פוקוס (“פוקוס קפצ’רינג”)

מה זה אומר שביית פוקוס?

שביית פוקוס הינה פעולה שבה גבר, הרוצה לפתוח בתקשורת עם אישה, ינקוט כדי להסב את תשומת ליבה של האישה לניסיון התקשורת שלו עימה (רבים מהגברים מנסים לפתוח בתקשורת עם אישה והיא כלל אינה רואה אותם ואינה שמהלב אליהם).

שביית פוקוס מתחלקת ל2 חלקים:

 • שביית פוקוס ויזואלית
 • שביית פוקוס אודיטורית

שביית פוקוס ויזואלית:

ביצוע כל פעולה שהיא, ממרחק סביר (מספר מטרים,) שיגרום לבחורה לראות אותך, שביית פוקוס ויזואלית יכולה להיות אחת או יותר מן הפעולות הבאות:

 • הצבעה עדינה
 • ניפנוף עם היד
 • תפיסת המבט של הבחורה ויצירת קשר עין (גם כן, לבצע בעדינות ובצורה הדרגתית כדי לא לעורר רתיעה).

אתה יכול לראות בספריית הוידאו שלנו מגוון הדגמות של שביית פוקוס.

שביית פוקוס אודיטורית:

מדובר על שביית פוקוס שהיא לרוב תהיה משנית לשביית הפוקוס הויזואלית מאחר והיא פחות יעילה ממנה, זאת מכיוון שבני אדם הם מטבעם יצורים וויזואליים. בשביל לשבות פוקוס בצורה אודיטורית אנחנו נשמיע קול, או נגיד משהו, על מנת למשוך את תשומת הלב של הבחורה.

חשוב: עליך לבצע גם שביית פוקוס אודיטורית וגם שביית פוקוס וויזואלית. חשוב ששביית הפוקוס הויזואלית תבצע ביחד עם שביית הפוקוס האודיטורית.

טעויות נפוצות בעת ביצוע שביית פוקוס:

 • פתיחה מאוחרת: לנסות לשבות את תשומת הלב של הבחורה כשהיא קרובה מידי אליך.
 • פלישה בשוגג למרחב האישי: מצב שבו הגבר שרוצה לפתוח בתקשורת לא הסב את תשומת הלב הראייתית של הבחורה אליו ולכן היא שמה לב אליו בהפתעה מה שמעורר רתיעה פיזית מיידית. ומפחית דרמטית את סיכויי ההצלחה של התקשורת.

תגובות אפשריות לשביית פוקוס:

 • דחייה: הבחורה אינה מעוניינת בתקשורת עימך. איך אתה יודע את זה? מאוד פשוט: היא לא מגיבה אליך בשום צורהאו מגיבה אליך באופן שלילי.
 • מבחן הלימה: במקרים רבים, מיד לאחר שביית הפוקוס, תגיע תגובה בדמות מבט בוחן או משתהה בליווי הערה שמטרתה לבדוק על פני השטח האם יש לבחורה היכרות קודמת איתך, ומתחת לפני השטח, האם אתה עומד מאחוריי ההתנהגות שלך.

מבחן הלימה מהווה בעצם בדיקה האם הצורה שבה פנית אליה, היא התנהגות שאופיינית לך, או שאתה פשוט לא מספיק בטוח בעצמך בשביל לגבות את המעשה “הנועז” שביצעת.

הערה חשובה: מבחן הלימה הוא התנהגות שאינה רצונית מצד הבחורה, אלא מתבצע ברמת האינסטינקט הנשי שלה. איך לזהות שהגעת למבחן הלימה?

במידה והבחורה לא דחתה אותך פיזית או מילולית, כנראה שכל האינטראקציה מעשירית השנייה הראשונה ועד ל40 שניות הראשונות יהוו סוג של מבחן הלימה.

חשוב: אתה לא צריך לעבור את מבחן ההלימה, אתה בכלל לא צריך להתייחס אליו.

 איך להמשיך תקשורת בזמן מבחן ההלימה?

 • להמשיך את קשר העין משביית פוקס, מומלץ שלא להסיט את המבט במידה והמבטים שלכם מצטלבים.
 • תסביר את עצמך – תגיד למה ניגשת. להזכירך, ניגשת אליה כי היא מושכת אותך. חשוב שהיא תדע את זה. במידה ותסתתר מאחוריי תירוץ כזה או אחר, אתה תחבל בסיכויי ההצלחה שלך.

איך ליישם את זה ת’כלס?

בצע לפחות 3 שביות פוקוס ביום, במשך 21 יום ברצף. כשאני אומר ברצף אני מתכוון לזה… בלי תירוצים שונים ומשונים כמו “שכחתי,” “הייתי חולה,” “סבתא שלי אמרה שאסור לי לדבר עם אנשים זרים ברחוב”.

מה שמשנה כרגע, זה רק שהבחורה תבחין בך. אם אתה רואה שהיא נוטה לדבר איתך, אין בעיה שתנסה להמשיך את האינטראקציה.

בכל פעם שהרצף נשבר, תתחיל אותו מההתחלה. זה אומר מיום 0. לא אמרתי שזה יהיה קל 🙂

דגש חשוב: אין כל סיבה לנהוג בגסות או באופן מטרידני במהלך התרגול. במידה ואתה רואה בחורות שלא להוטות ליצור איתך תקשורת, בחורות שממהרות או שנראה כאלו עובר עליהן יום רע בכללי, אין צורך שתכריח את עצמך לגשת אליהן.

מה לעשות אחרי שניגשת?

רגע, אבל אמרו לי שלהיות ישיר לא עובד!

קודם כל, צריך לדעת איך לעשות את זה, ואנחנו מיד נסביר לך איך, אבל מעבר לכך יש פה בעיה עמוקה יותר.

מהצורך להעמיד פנים בשביל להשיג בחורה עולות שאלות נוקבות:

 • למה שאתה תעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא, רק בשביל להשיג מישהי?
 • מה הסיכוי שבאמת תצליח עם נשים, אם תצטרך לתחזק כל הזמן מסכה וצורת התנהגות שהיא לא טבעית לך ושאתה לא מרגיש בנוח איתה?
 • האם אני לא בסדר כמו שאני עכשיו?

בגלל שאני לא חושב שיש משהו לא בסדר איתך, אני לא רוצה ללמד אותך שום דבר שיגרום לך להרגיש מזויף או לא בנוח. היתרון בגישה שלנו הוא שאתה תצליח עם בחורות בצורה טבעית ותרגיש מעולה בזמן שתעשה את זה, החיסרון הוא שהדרך לשם היא קצת יותר קשה.

היכולת שלך לנהל אינטראקציה מוצלחת עם בחורה (אחרי שניגשת אליה בצורה יעילה,) מתחלקת ל3 אלמנטים:

 • וייב
 • יכולת פעולה ( לא יכוסה בספרון זה)
 • מדרגי מגע (לא יכוסה בספרון זה)

איך להיות ישיר – מה שאתה אומר לא באמת משנה

כמעט כל החניכים שמגיעים אלינו מאמינים שהדבר שיקבע את גורל התקשורת שלהם עם הבחורה אליה נגשו, הוא התוכן של השיחה בינם לבין הבחורה. דמיין לעצמך כמה מופתעים הם כשהם רואים את אחד המאמנים שלנו, לוקח טלפון מבחורה מושכת ביותר אחרי שהוא דיבר איתה במשך 2 דקות שיחה בנאלית, שהתוכן בה מזכיר ראיון עבודה.

אבל אמרו לי לא לדבר עם בחורות כאילו זה ראיון עבודה, מה קורה פה?

למרות שאותו מאמן דיבר על דברים בנאליים ומשעממים לחלוטין על פני השטח, קרו שם עוד כמה דברים מאוד מעניינים בזמן השיחה, שלא תמיד קל לשים לב אליהם:

 • המאמן היישר מבט אל הבחורה ברוב זמן האינטראקציה, בניגוד לרוב הגברים שחוששים ליצור קשר עין עם הבחורה.
 • המאמן עמד זקוף, הוא לא היה תזזיתי בשפת הגוף שלו, והוא התמקם באופן חברי ולא באופן דיסטנטי אליה.
 • המאמן פעל בצורה חופשית, הוא לא התאמץ בשביל למצוא נושאי שיחה, לא שידר בשפת הגוף שלו לחץ או חשש ובאופן כללי גרם לבחורה להרגיש כאלו הוא שולט היטב בתקשורת ביניהם.
 • הוא לא לקח את עצמו ברצינות, וגם לא לקח את הסיטואציה ברצינות. לא הייתה לו שום תלות בתוצאה של התקשורת.
 • היה ניכר לעין שללחץ החברתי של הסביבה לא הייתה כל השפעה עליו, לא היה מדובר על התעלמות מן הלחץ החברתי אלא מחיקה טוטאלית שלו.

בעצם למרות שהמלל בכלל לא שינה, ה”וייב” של התקשורת, כלומר מכלול כל התקשורת הלא ורבאלית, שכוללת:

 • הבעות פנים.
 • שפת גוף.
 • אינטונציה.
 • התגובה הפיזית להתרחשות.
 • כל דבר אחרי שקורה ברובד הלא מודע של השיחה.

שידר על תדר מאוד ספציפי שאינו משתמע לשתי פנים: את מושכת, אני מעוניין בך, אני לא מתבייש בזה, ואני פה כדי להראות את זה.

קל להגיד, לא כל כך קל לעשות.

אני יכול עכשיו לרשום פה כמה עמודים טובים שיסבירו בדיוק מה זה אומר לא להסתיר את העניין שלך בבחורה ואיך זה בא לידי ביטוי בתקשורת, אבל זה באמת לא משנה. גם בגלל שאצל כל אחד ביטחון עצמי מקבל ביטוי שונה, ובעיקר בגלל שגם אם אתה תדע תיאורטית איך זה אמור להראות, זה עדיין לא יעזור לך ליישם הצלחה עם נשים בפועל.

אז כמו שראית כשתירגלת שביית פוקוס, חלק מהבחורות יעצרו ואף ישארו על מנת לשוחח איתך, וחלק מהבחורות לא יעשו זאת.

בתרגיל הבא, בכל פעם שאתה מגיע למבחן הלימה (לאחר שביית הפוקוס) הייתי רוצה שתסביר את עצמך. כלומר תגיד לבחורה שאומנם החמאת לה או הערת על פריט לבוש, אבל בפועל ניגשת אליה כי היא מאוד מושכת אותך.

אתה יכול להשתמש במשפט הבא “האמת שניגשתי אליך כי את מאוד מצאת חן בעיני,” כמובן שזאת המלצת ניסוח כללית ואתה יכול לנסח את זה איך שבא לך.

דגשים חשובים לתרגיל זה:

 • שמור על קשר עין בזמן שאתה אומר את המשפט.
 • דאג לדבר בקול רם וברור.
 • אל תתחרט, או תנסח את עצמך מחדש אם הבחורה שואלת אותך “מה”? או אומרת “לא שמעתי.”

איך לקרוא את המצב?

כשאתה משתמש ב:

 • משפטי פתיחה
 • רוטינות
 • מניפולציות
 • “פסיכולוגיה”
 • כל שטות אחרת שמלמדים כדי להצליח עם נשים

 

אתה ממלא את הראש שלך במחשבות בסגנון של “מה צריך לעשות.” אתה כל הזמן חושב דברים כמו:

 • מה אמור לקרות עכשיו
 • באיזה כלי אני צריך להשתמש
 • האם יצרתי משיכה?
 • מה אני צריך לעשות הלאה?
 • מה להגיד?
 • אוי שיט לא הייתי צריך להגיד את זה!
 • היא משחקת בשיער, זה אומר שהיא נמשכת אלי?
 • אוי שיט, היא בטח הבינה שאני נמשך אליה
 • מה החברה שלה חושבת עלי?

אפשר להתחרפן.

אחת הבעיות שנוצרות בעקבות הבלבלת מוח הזאת, היא שאתה לא יכול לשים לב למה שקורה בפועל. אתה לא מגיב לבחורה, אתה לא מגיב לסביבה, אתה מגיב לדבר אחד בלבד: להזיות שהולכות לך בראש.

אבל, אם אתה תלמד לשים לב למה שקורה בפועל, אתה תראה שזה מאוד קל לנהל תקשורת עם בחורות.

נקודת עגינה (הוק פוינט)

מצב שבו התקשורת בינך לבין הבחורה “נדבקת,” כלומר מצב שבו נוצרה תקשורת של ממש, והבחורה לא מביעה כוונה ללכת או לסיים את התקשורת ביניכם בטווח המיידי (ברמת השניות.)

שים לב, יש מדד אחד בלבד להוק פוינט: האם הבחורה לא נסוגה באופן פיזי ממך או מהאינטראקציה ביניכם.

הרבה פעמים אני נתקל בחניכים שחושבים שבגלל שנגמר להם מה להגיד, האינטראקציה עם הבחורה נגמרה, והתקשורת עמה תמה. הם לא שמים לב, שהבחורה נשארת לידם!!! והם אלו שהורסים את התקשורת הטובה שנוצרה במו ידם, על ידי כך שהם נוטשים אותה או לחילופין עושים משהו טיפשי להחריד כדי לסיים אותה (עקב הלחץ שמופעל עליהם להגיד משהו).

זהו שוב מקרה קלאסי, שבו אנו מקשיבים לשטויות שהולכות לנו בראש, במקום לשים לב למה שקורה בפועל.

איך הוק פוינט בדרך כלל נראה?

2 המאפיינים הבאים יכולים להופיע ביחד או לחוד, כשמתקיים מצב של הוק פוינט. חשוב שלא תפתח תלות במאפיינים האלו, הם נועדו רק כדי לתת לך מושג ולא כדי שהפעולה שלך תהיה תלויה בהם. ברמת העיקרון הוק פוינט יתרחש בתוך כ40 עד 60 שניות לתוך התקשורת עם הבחורה (עשוי להשתנות, אל תתחיל לעמוד עם סטופר).

 • גוף:עיקר פלג הגוף העליון של הבחורה יהיה מוטה אליך, את התופעה הזאת אתה תוכל לראות הרבה אם תתחיל להתבונן באינטראקציות בין אנשים, לדוגמא שיחה בין חברים. פלג הגוף העליון של שניהם כמעט תמיד יהיה מוטה אחד כלפי השני, או במצב של הליכה, בו הגוף יהיה יחסית בסמיכות לגוף השני. למעשה, אתה תוכל לשים לב שתקשורת שבה אחד הצדדים אינו מטה את גופו כלפי הצד השני, לרוב תהיה תקשורת מתוחה או בוייב שלילי כזה או אחר.
 • פוקוס:עיקר תשומת הלב של הבחורה מופנה אליך, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה שמיעתית. כלומר, הבחורה ממוקדת בך כמעט לחלוטין, מתבוננת בך וקשובה.  דגש חשוב: הרבה פעמים יכול להתקיים הוק פוינט, למרות שעושה רושם שהבחורה לא מתלהבת מהתקשורת ביניכם. היא לא מחייכת במיוחד, הקול שלא לא מביע רגש או התלהבות והיא יכולה להיות מעט אדישה.הרבה גברים תלויים בתגובה החיובית של הבחורה אליהם. אבל שוב, אנחנו צריכים לשים לב למה שקורה בפועל. אם הבחורה נשארת איתכם בתקשורת, סימן שהיא רוצה להישאר אתכם בתקשורת, אם לא אז לא.התבונן רק במה שקורה בפועל, ולא במה שאתה מפרש כהתנהגות כזאת או אחרת, שים לב שבמידה והבחורה אומרת לך באופן גלוי כי היא אינה מעוניינת בהמשך התקשורת או גרוע מכך שוברת את כיוון הגוף נגדך, סיים בצורה חיובית את התקשורת והמשך הלאה.

חלק ד’: איך לקבל מספר טלפון?

קצת על הפחד מהצלחה

זה בהחלט היה הדבר שהכי חרפן אותנו בהדרכה. שברנו את הראש על זה במשך חודשים ולקח לנו משהו כמו שנה כדי למצוא לזה פתרון.

המצב היה כזה: חניכים שלנו היו מגיעים להישגים מדהימים. אנחנו לא מדברים פה על לקחת טלפון או לנהל אינטראקציה מוצלחת עם בחורה. אנשים היו מגיעים למצבים שהם שוכבים עם בחורות, יוצאים עם בחורות, נכנסים לקשרים רציניים, ובכל זאת מיד ברגע שההצלחה הייתה חולפת הם היו חוזרים בדיוק לנקודת האפס.

אותו אדם שראינו רק אתמול עף באוויר, מפוצץ ביטחון עצמי, אסרטיביות ונינוחות היה חוזר להיות אותו בחור מפוחד שהוא היה כשהוא רק התחיל איתנו. זה היה מתסכל.

למה זה קורה?

אנשים היו מוחקים את ההצלחות שלהם פעם אחר פעם וחוזרים לנקודת המוצא. בגלל שהגוף האנושי מורגל בדרכי פעולה מסוימות (אינסטינקט,) אז כשבן אדם מנסה לפתח אינסטינקט חדש הגוף כל הזמן “נלחם בו,” הגוף רוצה לחזור אחורה לאינסטינקט שכבר מותקן אצלו.

המצב הזה יוצר חוסר עקביות בהצלחה. חניך מסוגל להצליח מאוד ב2 אימונים, ולאחר מכן להצליח הרבה פחות באימונים שאחריהם.

אחרי ששברנו את הראש על זה לא מעט זמן, הצלחנו להבין למה זה קורה: הדימוי העצמי של אותו אדם לא השתנה עדיין, ולכן הוא לא היה מוכן לקבל את העובדה שהוא מצליח במציאות.

כולנו חווים את המציאות דרך כל מיני מסננים שהאישיות שלנו מגדירה. לדוגמא, אם פעם היית שמן ורזית, יכול מאוד להיות שעד היום כשאתה מסתכל במראה אתה רואה את עצמך יותר שמן ממה שאתה באמת, כי ככה אתה רגיל לחוות את המציאות.

לגבר שרגיל לתפוס את עצמו כגבר שלא מוצלח עם נשים מאוד קשה לעשות את המעבר ולהתבונן במה שקורה בפועל (כן אני יודע שאני חוזר על עצמי עם המסר הזה, אבל מבחינתי זה המסר הכי חשוב בכל התחום.) אפילו אם מה שקורה בפועל זה שנשים מעוניינות בו, משוחחות איתו, נותנות לו טלפונים, מתמזמזות איתו ושוכבות איתו.

אז איך מתגברים על זה?

נלחמים באש עם אש. ההבנה שהייתה לנו היא שחייבים לספק מספיק הצלחות בשביל לרסק את הדימוי העצמי הישן שלך ולאפשר לך לראות את המציאות כפי שהיא עכשיו, באמת. הדרך לעשות את זה היא כל הזמן לבחון האם מה שאתה חושב תואם למה שקורה.

חשוב שתבחן את מה שקורה, בקנה מידה תואם של זמן. יכול להיות שאתה מרגיש שאתה עכשיו בשבוע חלש, אבל אם תסתכל על מה שקרה לך החודש, לעומת מה שקרה לך בחודש שלפני אתה תבין שאתה בעצם נמצא במגמת עלייה חיובית, וזה כל מה שחשוב.

אחרי שאתה יוצר הצלחות, אתה חייב להכיר בהצלחות שיצרת. מספיק שתרשום במחברת או בפתק מה ההצלחות שהיו לך היום. כל עוד תהיה בעשייה ותכיר בהצלחות שלך, בסופו של דבר האינסטינקטים החדשים שלך יגברו על הישנים

שהורידו אותך עד היום למטה.

איך צוברים הצלחות?

להרבה גברים יש מעין רעיון מוזר או מחשבה מוזרה שהבחורה תקדם בעצמה עניינים. היא תיתן לך מיוזמתה את הטלפון שלה, היא תבקש ממך לפגוש אותה וכו’ וכו.’ זה לא נכון, זה לא עובד ככה, ועצם המחשבה הזאת מונעת ממך להתקדם. אני רוצה שתעשה לך חוק – בכל אינטראקציה שבה אתה כבר מגיע ממש לתקשורת עם הבחורה(ראה הוק פוינט,) תמיד תבקש את הטלפון.

איך לבקש את הטלפון?

כשאתה מזהה את מצב ההוק פוינט אז אתה יכול לשלוף את מכשיר הטלפון שלך להגיש אותו בליווי אמירה בסגנון “תקשיבי, את מגניבה ומצאת חן בעיני, אני רוצה לדבר איתך בפעם אחרת” ופשוט להגיש לך את המכשיר.

הערה חשובה: אתה יכול לעשות את זה ללא קשר לנושא השיחה, לפעמים אפילו אפשר לקטוע את השיחה ופשוט לבקש את מספר הטלפון. מומלץ שבקשת הטלפון תלווה בחיוך קל ובקשר עין.

מתי לבקש את הטלפון?

אין חוקים, יש רק עקרונות. ההבדל בין חוק לעיקרון הוא פשוט מאוד: עיקרון מאפשר לך להיות גמיש. המון גברים חושבים שצריך לדבר עם בחורה במשך 10 דקות או יותר ואז בצורה אגבית לשיחה לשלב את הנושא הטלפון. ואז כדי שזה יראה “קשור” אז אותו גבר יוכל להרשות לעצמו לבקש את מספר הטלפון מהבחורה.

לכן, טלפון מבקשים אחרי שזיהית שאתה בהוק פוינט.

מספר טלפון הוא רק 10 מספרים בסדר מסוים.

לעיתים, אם אתה חושב שאתה יכול לקחת את הבחורה לדייט כבר בזמן המפגש הראשוני איתה (להזמין אותה לכוס קפה או לשבת על ספסל ליד) לך על זה, אבל הדבר החשוב הוא שתמיד תשאף לקחת את הסיטואציה שאתה נמצא בה צעד אחד קדימה.

המפתח שלך לצבירת הצלחה הוא תעוזה, תעוזה היא הגורם שתמיד דחף אותי הכי רחוק והביא אותי למי שאני היום. תעיז גם במחיר של “להרוס” או “לקלקל” סיכויים לאינטראקציה טובה ובטוחה. מצב כזה של יציאה לדייט מיידי יוביל אותך להצלחות אדירות יותר משאתה יכול לדמיין.

אתה יכול לזהות מצב כזה, כשאתה שם לב לכך שנוצר הוק פוינט אבל גם אתה וגם הבחורה לא ממהרים לשום מקום. אתה פשוט יכול להזמין אותה להצטרף אליך למקום כלשהו.

כמה מילים לסיכום:

בספרון הנ”ל קיבלת טעימה לשיטה הטבעית, הפשוטה והיעילה של פיקאפ אקשן להצלחה עם בחורות.

אבל אני חושב שהדבר הכי חשוב שהייתי רוצה שתיקח מהספרון הזה הוא את העובדה הבאה: בשביל להשתפר צריך להיכשל. בשביל להיכשל צריך לעשות.

ככל שתחווה יותר תסכולים וקשיים בדרך, אבל תתמיד הלאה, ככה בסופו של דבר אתה תהיה טוב יותר במה שאתה מתאמן בו. זה נכון לכל תחום בחיים, וזה נכון גם בתחום של הצלחה עם נשים.

איך לעשות את התהליך בצורה החכמה ביותר?

אם אתה מעוניין ללמוד מטעויות מהר יותר, להאמין בעצמך יותר, ולבנות בצורה הזריזה והיעילה ביותר את היכולת שלך להצליח עם נשים, אני מזמין אותך לאימון ניסיון עם מדריכי פיק אפ אקשן. באימון הניסיון אתה תראה בהדגמה חיה את כל העקרונות שדיברנו עליהם פה בספרון, ולאחר מכן תתנסה בעצמך ותקבל משוב במקום.

אימוני הניסיון הינם ללא התחייבות, תוכל לתאם אימון ניסיון בכל אחד מהדרכים הבאות:

 • הזן את פרטיך בטופס שבעמוד הבא – לחץ פה ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם.
 • שלח מייל לכתובת: info@pickupaction.co.il עם הכותרת “אני מעוניין לקבל פרטים על אימון ניסיון”.
 • שלח לי הודעה פרטית בדף הפייסבוק אלכס זנביץ
 • או פשוט חייג ל: 050-6952355

אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, ומקווה לראותך בקרוב באחד מאימוני הניסיון שלנו.

תרבה טוב בעולם ותצליח!!

להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!

  להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!