צעדים פשוטים לנשיקה במועדון

צעדים פשוטים לנשיקה במועדון

האורות מהבהבים כל כך מהר שאתה מודה לאלוהים שאתה לא אפילפטי. המוזיקה שהדי ג’יי שם גורמת לעור התוף שלך לדמם, רקדני ברייק-דאנס מזכירים לך כמה גרוע אתה בלרקוד, ובנות שוות עושות טוורקינג לאיזה שיר מהמצעד. זוהי סצנת המועדונים, ואיזור מעולה למצוא קבוצות של בנות שוות שמחפשות ליהנות.

צעד ראשון: אל תתן לסצנת חיי הלילה לגרום לך לפקפק בעצמך

האורות מהבהבים כל כך מהר שאתה מודה לאלוהים שאתה לא אפילפטי. המוזיקה שהדי ג’יי שם גורמת לעור התוף שלך לדמם, רקדני ברייק-דאנס מזכירים לך כמה גרוע אתה בלרקוד, ובנות שוות

עושות טוורקינג לאיזה שיר מהמצעד. זוהי סצנת המועדונים, ואיזור מעולה למצוא קבוצות של בנות שוות שמחפשות להנות.

נתבקשנו על ידי רבים ממכם לכתוב כמה טיפים על איך להתחיל עם בנות שוות במועדונים. מכיוון שזה כרוך בכל כך הרבה פרטים, החלטנו להכין עבורכם את המדריך הבא.

דברים שחשוב לזכור: 

לפני שניכנס לפרטים ספציפיים, נתחיל עם הדברים שרוב הגברים לא מבינים בקשר למועדונים. כמו שאזכרנו ב-“קורס מתחת לרדאר” לגבי מהם דפוסי היתנהגות של הגבר, שגורמים לנשים לחשוב עליך גם כשעזבת את האינטרקציה, הסצנה של הלילה דורשת ממך להיות קולני יותר, להסתכן יותר, ודורשת ממך להיות יותר אגרסיבי ממה שאתה במשך היום. לכן, לפני שנכנסים למועדון, אנחנו נכנסים למה שמכונה “מצב הילוך מהיר.”

מצב הילוך מהיר

תחשוב על זה ככה, סצנת המועדונים היא כמו “חלום.” 5 דקות בזמן של מועדון שווים לשעה במשך היום. המועדון מהווה מציאות בפני עצמה, בה נורמות חברתיות נשארות בחוץ. זה אומר שאתה יכול

לפגוש בחורה שווה, ולהתמזמז איתה אחרי כמה משפטים.

זה גם אומר שאם אתה לא עושה כלום ועומד בפינה, אתה מבזבז זמן יקר ערך. “מצב הילוך מהיר” אומר שאתה תדחוף את עצמך להסתגל לשינוי הזה.

תמיד תחשוב: איך אני יכול לקחת את המצב לשלב הבא ברגע זה?

לפני המועדון-

 • ניקיון: זה קריטי שתנקה את הגוף שלך ותריח טוב לפני שאתה יוצא מהבית. לא מעניין אותי אם התקלחת בבוקר. תתקלח שוב. כל החום גוף במועדון גורם לכולם להזיע.
 • לוגיסטיקה: לאן אתה הולך ואיך אתה מגיע לשם? אל תהיה עצלן ותיכנס לאינטרנט למצוא מועדונים שהולכים להיות מלאים בסופ”ש. בנוסף, אם יש לך את האפשרות, תוסיף את עצמך לרשימת האורחים ככה שבודואות תוכל להיכנס מהר למועדון מבלי להמתין יותר מדי. שים לב, הטיפ הזה הוא סופר קריטי בלילה של הסילבסטר. זה נראה כמו הגיון בריא, אבל תופתע כמה גברים צורחים, צועקים או מנשים להתגנב למועדון כי הסלקטור לא נותן להם להיכנס עקב חוסר מקום.
 • חברים: כפי שהסברנו בשיעור השלישי ב-“קורס מתחת לרדאר” בניית סטטוס חברתי, זה חיוני שתקרא לכמה חברים בנים ובנות שיבואו איתך.אי אפשר להגזים בחשיבות של זה, אתה תיראה פחות כמו רוצח סדרתי לבחורה אם יש לך חברים. נקודה.

צעד שני: הגעה למועדון

אתה צריך להתחיל לגשת לבנות ברגע שאתה מגיע. זה גם מאוד חשוב בזמן שמחכים בתור בחוץ ובדרך זו אתה תישיג כמה דברים:

 1. מוציא לך את “פרפרי הבטן” מהמערכת שלך.
 2. זו דרך מעולה ליצור חיבור לפני שאתה מתחיל במסיבה. כשאתה מוצא את אותה בחורה שווה מאוחר יותר על הרחבה, היא תהיה יותר פתוחה לניסיונות חיזור שלך.
 3. יוצר הון חברתי בעולם הדמיוני הזה…

מה הכוונה בהון חברתי?

זכור, סצנת המועדונים היא מקום בו כולם רוצים להכיר אנשים חדשים ולהנות. ברגע שאתה יוצר חברים חדשים בתור אתה כבר יוצר מעגל חברתי במועדון. ואם תיצור רושם של בחור כיפי בפני האנשים האלה, בנות שוות ישימו לב ויהיו יותר פתוחות אליך.

תחשוב על זה ככה, אתה סלב אז תתנהג כמו סלב.

אתה לא צריך להיות סופר פופולרי במועדון. אבל תתנהג כאילו אתה כן. תתנהג כאילו אתה הבנאדם הכי פופולרי במועדון. זה עולם דימיוני בו הזמן מעוות, ואתה יכול להיות כל מי שאתה רוצה להיות.

כניסה למועדון

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאתה נכנס למועדן זה לזוז. הרבה גברים נכנסים למועדון, מסתכלים סביבם, ואז פשוט עומדים במקום כאילו זו מסיבה בחטיבת הביניים.

לא רק שאתה מבזבז זמן, אבל בנות רואות גברים סטטיים כ”קריפים.” חוסר הבטחון עצמי והבהייה גורמת לבנות להרגיש לא בנוח. זה כמו בחור שמחפש את קורבן הרצח הבא שלו.

איך ניגשים?

איך ניגשים באזור עם רעש חלש?

בדרך כלל אני יילך לפטיו או הבר של המועדון כדי שהבחורה תוכל לשמוע אותו. מכיוון שאתה אמור להיות ב “ מצב הילוך מהיר , תמיד תזכור להגיד לה למה קראת לה לבוא. למשל:

אני: הי, יודעת מה…

היא: מה?

אני: את חמודה. אני אלעד. אנחנו הולכים לדבר קצת ואז נעזוב את המקום הזה בעוד 10 דקות.

היא: מה?

אני: את צודקת. 10 דקות זה יותר מדי זמן.

הרעיון הוא שבאזורים עם רעש נמוך אתה יכול לגשת לבחורה כאילו פגשת אותה ברחוב. אבל,מכיוןן שזה מועדון אתה צריך תמיד להיות ב “ מצב הילוך מהיר “. אתה צריך להגיד לה מה אתה רוצה לעשות  כמה שיותר מהר.

 

לגשת, לעזוב, ולהיפגש מאוחר יותר

זו אחת מהשיטות האהובות על החבר שלי: ברוב המועדונים הצפופים יש הרבה בנות חמודות מסתובבות; והוא לא אוהב להרוס את ההזדמנויות שלו לפגוש את הבנות האלה במועדון.

מה שהוא עושה זה לגשת, להשיג את המספר, ואם הוא מוצא שהוא לא עושה שום דבר מיני איתה…

הוא אומר לבחורה שהוא הולך ושהם כבר ייפגשו בהמשך הלילה. זה משיג שני דברים:

 1. נותן לך הרבה זמן לגשת לבנות אחרות .
 2. אתה לא משעמם את הבחורה המקורית: היא מסוקרנת ועם ציפייה למתי תיפגשו שוב בהמשך הלילה.

זוהי טקטיקה טובה, וכמובן היא יכולה להגדיל את הסיכויים שלך למצוא את עצמך לבד בסוף הלילה, אבל, זה גם יכול להסתיים בזה שמאוחר יותר אתה יוצא מהמועדון עם בחורה מבחירתך, וגם יהיו לך עוד בנות בטלפון שלך. השיטה של יוני המאמן הבכיר שלנו עובדת כל כך טוב עבור החניכים המתחילים עד שלפעמים הם שוכחים שבכלל צריך לחזור לבחורה, וממשיכים את הערב עם בנות אחרות. דרך הגב אם לא יצא לך עדיין להכיר את יוני החבר שלי אתה מוזמן להיכנס ל-“קורס מתחת לרדאר” ואתה תתפלא כמה מדהים הבחור הזה עם נשים ובטח שתלמד כמה טריקים שיתנו לך יתרון ברור על גבי גברים אחרים בחיי הלילה.

לגשת לבחורה באזור רועש

מה שאני הולך להגיד לך זה משהו די חזק. זה משהו שלמדתי כשהתנסתי עם שריקות כשהייתי צעיר. זוהי טקטיקה שכוללת את האגודל שלך, האצבע המורה שלך והפה שלך.

לא, הדבר המיני שאתה חושב עליו עכשיו זה משהו שעושים בין דלתות סגורות

אתה ניגש לבחורה ומתחיל לדבר איתה. היא פשוט תבהה בך כי אין לה מושג מה אתה אומר. המוזיקה חזקה מדי.

אז אתה שם את האצבע שלך כנגד הבחוץ של האוזן שלה, ואז מכסה את החור של האוזן שלה עם האגודל. ברגע שהאצבע והאגודל שלך ממוקמים ברכות על האוזן שלה, אתה שם את הפה שלך כמה סנטימטרים מהאגודל שלך ומתחיל לדבר.

אתה לא צריך לצרוח או לצעוק, פשוט דבר נורמלי.

“מה קורה?”

היא תוכל לשמוע אותך בבירור. בגדול, היא תשמע את הקול שלך ולא שום דבר אחר. אין לי מושג למה זה עובד; מה שחשוב זה שהיא תוכל להקשיב לך ולהידהם מהמהלך הטכני שלך.

אין לך מושג כמה בנות הסתכלו עלי בתדהמה. היו בנות שאמרו לי שהן המשיכו את האינטראקציה בגלל המהלך הזה. זה גורם לי להיראות שונה, מחדש, ובטוח בעצמי: כל התכונות שבנות נמשכות אליהן.

דברים שחשוב לזכור-

בלי קשר לטקטיקה בה אתה משתמש, מכיוון שאתה במועדון זה תמיד חשוב להיות ב-מצב הילוך מהיר.

הדברים שאני לא אומר:

זה לא דבר רע אם אתה לא עושה משהו מיני ישר על ההתחלה. להרבה בנות יש את הסף שלהן וזה חיוני להיות מודע לכמה היא מרגישה בנוח עם המהלכים שלך. אל תצפה להוציא את הלשון שלך

בציפייה שהיא תלקק אותה באותו רגע. אם היא מחייכת, תמשיך

תרקוד:

שים לב שזה לא לכולם. אין צורך שתלך לרחבת הריקודים אם אתה מרגיש שיילך לך יותר ליד הבר או באיזורים יותר שקטים.

עם זאת, יהיו רגעים ש:

 1. אתה תראה מישהי יפה על רחבת הריקודים ותרגיש צורך ללכת לרקוד איתה.
 2. הבחורה שאתה מדבר איתה שומעת את השיר שלה ומביאה אותך לרחבת הריקודים
 3. המעבר המושלם היחיד שאתה יכול לחשוב עליו בזמן החיזור שלך זה להוביל אותה לרחבת הריקודים.

אז לבחורים שיחוו את הסיטואציות האלה, זה בשבילכם.

הכניסה:

ללכת לרחבת הריקודים זה כמו לגשת לבחורה, אתה לא יכול להסס לשנייה. ברגע שאני ניגש לרחבת הריקודים אני מתחיל לרקוד ישר. אני זורק את הידיים שלי לאוויר, מזיז את הרגליים, ונכנס לשוונג.

הסיבה היא שככל שתהסס יותר, יש פחות סבירות שתתחיל לרקוד.

לא לרקוד על רחבת הריקודים זה הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות: אתה לא רוצה להיות אחד מהבחורים האלה שנמצאים על הרחבה ולא עושים כלום כי בסוף הם נראים קריפיים. אתה לא קריפ, אתה מכונת ריקודים.

בגלל שאתה מתחיל ישר לרקוד זה יהיה לך קל להשתחל לכל מעגל ריקוד חברתי או לגשת לבחורה על הרחבה… שוב, זה מראה שאתה בטוח בעצמך ואתה מוכן לבלות. כולנו יודעים מזה אומר גבר אלפא, הוא רוקד, הוא שקול ואף אחד לא יצליח לערער את המציאות שלו, אבל מעיטים מאיתנו מרגישים כך. אז אם לשניה חשבת מה מאפיין גבר כזה אתה מוזמן להקשיב להרצאה של רומן ב-“קורס מתחת לרדאר” שלא רק הולך לסגור לך את כל הפינות לגבי הנושא, אלה אפילו נותן לך תרגילים פשוטים למדי לפיתוח דפוסי היתנהגות שגורמות לכל בחורה להימשך אליך כמו דבורים לדבש.

זכור! בלי קשר לאיך שאתה מראה את זה, בנות נמשכות לביטחון עצמי.

צעד שלישי: משחק מקדים

זוהי אמונה רווחת שריקוד זה שחזור של סקס. זה אומר שאתה צריך להתייחס לזה כמו סקס, וכמו עם כל סיטואציה מינית זה תמיד חכם להתחיל עם משחק מקדים.

אז, הדבר הכי טוב זה לא להתחיל להימרח על הבחורה. אני לא אומר ש”להימרח” על בחורה זה דבר רע, אני פשוט אומר שיותר מדי גברים מתחילים ככה וזה לא באמת עושה משהו עבור הבחורה. נכון, יכול להיות שהיא תהנה, אבל אין שום אתגר עבורה ובסוף היום (רוב הזמן) אתה פשוט נשאר עם כאב ביצים.

בנוסף, מה שגרוע ב”הימרחות” זה ש90% מהזמן היא נמרחת מאחור, וזה פחות סביר שתוכל להתמזמז איתה אם הגוף שלה לא פונה אליך.

מה זה משחק מקדים ברחבת הריקודים?

 1. לרקוד סביב הגוף שלה תוך כדי שאתה מחייך ועושה הבעות פנים שובבות מכיוון שאתה לא יכול לדבר על רחבת הריקודים, פרצופים מלאים בהבעה יימשכו את הבחורה לבועה שלך.
 2. תסובב אותה: תיכנס לאינטרנט ותלמד מהלכים מטנגו, ריקודים סלוניים וואלס. זה נדיר שבחור מסובב את הבחורה למוזיקת ראפ או האוס. תעשה את זה בגלל שלא רק שזה שונה, היא גם תחשוב שאתה חמוד הרבה מהפעמים.
 3. תמשוך אותה אליך, ואז תרחיק אותה: ברגע שיש לך קצב טוב בו אתה מלא הבעה ומסובב אותה, תתחיל למשוך את הגוף שלה אליך למצב בו אתה הולך להתחיל להימרח (או שנמרח כמה שניות) ואז תרחיק אותה. אתה רוצה שהיא תרצה להימרח עליך.

טיפ ללגשת לבחורה על רחבת הריקודים:

זה טוב לרקוד עם החברים שלה או סביבה קודם לפני שאתה ישר תוקף. תחשוב על זה כמו כל גישה אחרת: תהיה נועז אבל גם מודע לאנשים סביבה.

להימרח:

אם עשית הכל נכון, אתה צריך להתחיל “להימרח” עליה. תזכור שמשחק מקדים יכול לנוע מדקה אחת עד לשעה. זה הכל בהרגשה, אבל ברגע שאתה מקבל סימן שהיא מוכנה להתחיל להימרח…תתחיל להימרח.

שוב, רוב הבחורים נותנים לבחורה להימרח אם הפנים שלה מופנות לכיוון השני: זה לא טוב. במקום זה, מכיוון שהיא כבר מגורה (משחק מקדים) תוודא שאתם עומדים פנים אל פנים. אתה רוצה כמה שיותר הזדמנויות שהפה שלך יפגוש את הפה שלה.

גם אם אתם לא מתמזמזים, האינטראקציה הקרובה ביניכם היא חוויה מאוד עוצמתית ויש סיכוי טוב שהיא תעשה “משהו” איתך מאוחר יותר. בין אם זה לקחת את המספר שלך, לפגוש אותך מאוחר יותר באותו ערב, להתמזמז… העוצמתיות הזו היא דבר טוב.

אני לא אומר שזאת תוכנית שלא יכולה להיכשל, אבל היא מתקרבת ללהיות כזו.

פשוט תרקוד:

תאמין או לא, הרבה בנות פשוט באות למועדון בשביל לרקוד. הן לא מחפשות איזה בחור, לשתות או למצוא את אהבת חייהם… הן פשוט רוצות לרקוד. אז למה לא שתהיה באותה גישה?

אין שום בושה במנטליות של “אני פשוט רוצה לרקוד.”

מהניסיון שלי כשאני הולך למועדון נטו במטרה לרקוד, אני נהנה ממש: זה לא משנה אם אני תופס בחורה או לא, אני נהנה. באופן אישי, אני חושב שזה הדבר העיקרי שאתה צריך לקחת מפה בכל מה שקשור לריקוד במועדון – שים זין ותרקוד.

אם אתה מסתכל סביבך לראות אם מישהי מסתכלת עליך או שאתה שואף להיות מרכז תשומת הלב, תאמין לי, בנות יראו את זה וזה יוריד להן. כשאתה אבוד בתוך העולם שלך בנות פשוט ימצאו את עצמן רוקדות איתך כי לא מפריע להן להצטרף לכיף שלך.

 

הערות אחרונות: לא אכפת לי אם אתה רקדן ברייק-דאנס או אם יש לך שתי רגליים שמאליות…פשוט תרקוד, יהיה בסדר.

צעד רביעי: קניית משקאות ותנועה במועדון

הפתגם העתיק אומר “לעולם אל תקנה משקה לבחורה.” זה לא בהכרח נכון כי יש מקרים בהם לקנות לה משקה זה הדבר הנכון לעשות. עם זאת, אתה לא רוצה להיות כמו הלוזרים האלה שממנים בנות רק כי הן שוות ולא מקבלים שום דבר בחזרה. וכשאני אומר שום דבר, הכוונה היא שהיא אפילו לא תסתכל אליהם.

חוץ מזה, אתה לא רוצה שבנות יקדישו לך תשומת לב מינית רק כי קנית להן משקה; מדובר ב”גולד- דיגריות” וזה לא סוג הבנות הכי טוב להיות סביבן.

יש מספר דרכים להתמודד עם בנות שמבקשות או רומזות שהן רוצות משקה בחינם.

היא: אני אשתה וודקה עם קרח

אתה: אני רק אקנה לך שתייה אם תתמזמזי איתי קודם

 

לפי רוב הפעמים שהשתמשנו במשפט הזה, היא או תצחק, או תאהב את הביטחון העצמי שלך או

תתמזמז איתך. עכשיו, רק בגלל שהיא התמזמזה איתך לא בהכרח אומר שאתה צריך לקנות לה שתייה.

אתה יכול להמשיך עם-

אתה: נחמד, אבל איך אני יודע שאת לא בקטע שלי רק בגלל המשקה? בואי איתי, נכיר אחד את השני קצת יותר.

 

כאן אתה יכול להוביל אותה לרחבת הריקודים, לאיזור ישיבה…ואם היא מנפנפת אותך, לפחות אתה

יודע שהיא רק הייתה בקטע של המשקה. שורה אחרת שאני אוהב להשתמש בה היא:

אתה: אולי תקני משקה ואז אני אקנה לך משקה?

זה מראה שאתה בטוח בעצמך ושגם לך מגיע שתייה. הרעיון הוא להראות לבחורה שאתה לא מוכן שינצלו אותך. עכשיו, זה לגמרי תלוי בך איזה משקה תקנה לה: אתה יכול לקנות לה משקה אמיתי או כוס מים… בחירה שלך.

הרעיון שאני רוצה להדגיש הוא שכל דבר שאתה עושה, בין אם זה להתחיל עם בנות או אינטראקציות יומיומיות, אמור לשדר מין וייב של ביטחון עצמי: אין סיבה שינצלו אותך כי יש לך מאפיינים שמבליטים אותך מהאחרים.

 

תנועה במועדון:

אני רואה יותר מדי בחורים שמסתובבים במועדון עם הפנים שלהם כלפי מטה. הם אומרים כל מיני דברים כמו “סליחה” או “אממ, היי”.  או הנורא מכל “…”

שתיקה היא לא תמיד משהו רע, אבל להסתובב במועדון עם פרצוף קריפי כשאתה מנסה לחפש בחורה שווה לגשת אליה…זה תלותי ומגעיל.

הדרך הטובה ביותר היא להסתובב עם צוואר למעלה וחזה בחוץ. ביטחון עצמי, תזכור להיות בטוח בעצמך שאתה שייך במועדון הזה, שבנות ייחשבו שאתה מושך, שאין סיבה שיידחו אותך… יש לך את זה.

בנוסף לתנועה כאילו המועדון הזה שייך לך ושום דבר לא עוצר אותך, יש כמה משפטים שאני אוהב להשתמש בהם כשאני הולך במועדון:

 • “סלח לי, יש שם בחורה מאוד חמודה שאני צריך לדבר איתה”. המשפט הזה לא רק גורם לאנשים לעבור הלאה אלא לפעמים עוזר לקרב את הבחורה לכיווני.
 • “סליחה, יש גברים שעוברים פה”. המשפט הזה הוא משהו כיפי להגיד כי זה משדר את הוייב הדומיננטי שיש לך במועדון. הרבה פעמים, זה גורם לבנות לצחוק ואפילו להתחיל להתקדם לכיווני פשוט בגלל מה שאמרתי. וכן, לפעמים המשפט עובד כמשפט פתיחה מעולה.
 • “אני בדיוק מחפש את החברים שלי ובחורה שווה בפינה, אבל תחזיקי לי את היד בינתיים ותרקדי איתי.” כשאתה זז במועדון עם ביטחון עצמי, העיניים שלך יהיו יותר קשובות לסביבה שלך ואתה תיתקל בבנות שוות. בנוסף, במקום פשוט ללכת, זוהי הזדמנות מעולה לגשת אליהן: לומר להן את האמת שבאמת נתקלת בה עכשיו במקרה.

הערות אחרונות:

הנקודה היא לא לתת לך משפטים ספציפיים ולהשתמש בהם כל הזמן, כמו שאתה יודע אנחנו לא יותר מדי אוהבים משפטי פתיחה שתוכננו מראש. עם זאת, המשפטים האלה יכולים לעזור לך להבין איך לגשת למצבים כאלה. וכמובן, לחסוך לך קצת כסף וכבוד.

שים לב, אם טיפה קשה לך באילתור, ואתה מוצא את עצמך בסיטואציות מוזרות שבאמצע האינטרקציה “אין לך מה להגיד לה” ואתה רואה שהדפוס הזה אפילו מונע ממך לגשת לבחורות, אני ממליץ בחום להיכנס לקישור הבא מכיוון שאחרי שנים של הדרכה, אשכרה הצלחנו לפתח טכניקה יוצאת דופן שתהפוך אותך להיות אמן שיחה, כמו שאומרים באוויר, בים וביבשה.

נ.ב- במידה וקראת את המדריך שלי באוטובוס, זכור, שקיימת סבירות גבוהה שיושבת לא רחוק ממך בחורה חמודה שמתה שכבר מישהו כמוך יתחיל איתה, אז איך אומרים “עדיף להיכשל כמה פעמים, מאשר להצטער כל החיים שלא ניסית“.

כמה מילים לסיכום:

איך לעשות את התהליך בצורה החכמה ביותר?

אם אתה מעוניין ללמוד להתחיל עם בחורות במועדון מהר יותר, להאמין בעצמך יותר, ולבנות בצורה הזריזה והיעילה ביותר את היכולת שלך להצליח עם נשים, אני מזמין אותך לאימון ניסיון עם מדריכי פיק אפ אקשן. באימון הניסיון אתה תראה בהדגמה חיה את כל העקרונות שדיברנו עליהם פה בספרון, ולאחר מכן תתנסה בעצמך ותקבל משוב במקום.

אימוני הניסיון הינם ללא התחייבות, תוכל לתאם אימון ניסיון בכל אחד מהדרכים הבאות:

 • הזן את פרטיך בטופס שבעמוד הבא – לחץ פה ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם.
 • שלח מייל לכתובת: info@pickupaction.co.il עם הכותרת “אני מעוניין לקבל פרטים על אימון ניסיון”.
 • שלח לי הודעה פרטית בדף הפייסבוק אלכס זנביץ
 • או פשוט חייג ל: 050-6952355

אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, ומקווה לראותך בקרוב באחד מאימוני הניסיון שלנו.

תרבה טוב בעולם ותצליח!!

להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!

  להשגת המטרות שלך אנא צור איתנו קשר בטלפון 050-6952355 או השאר הודעה בטופס!!!